نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس اعلام شد
کد خبر: 991892
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004A2G
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری دوم اسفندماه امسال برگزار شد و بعد از اتمام رای‌گیری شمارش آرا آغاز و نتایج رسمی اعلام شد.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: روز گذشته (دوم اسفندماه) یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه یافت که براین اساس باید ۲۹۰ نماینده از ۲۰۸ حوزه انتخابیه انتخاب و راهی خانه ملت شوند.

از مجموع ۲۰۸ حوزه انتخابیه در سراسر کشور تعداد ۱۷۴ حوزه دارای ۱ نماینده، ۲۱ حوزه ۲ نماینده، ۸ حوزه ۳ نماینده، یک حوزه ۴ نماینده، ۲ حوزه ۵ نماینده، ۱ حوزه ۶ نماینده و ۱ حوزه هم ۳۰ نماینده هستند. ۵ حوزه انتخابیه نیز به نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس یازدهم اختصاص دارد.

از دقایق ابتدایی بامداد امروز (سوم اسفندماه) شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه آغاز شد که نتایج شمارش آرا به شرح زیر است:

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش سیاسی نتیجه تعداد کرسی
ورزقان الله وردی دهقانی اصولگرا   ۱
ملکان       ۱
هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی مستقل   ۱
تبریز، اسکو و آذرشهر

مسعود پزشکیان

اصلاح طلب   ۶

محمدحسین فرهنگی

اصولگرا  
محمدرضا تاج الدینی اصولگرا

 

روح الله متفکرآزاد اصولگرا

 

محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا  
علیرضا منادی مستقل  
علی جعفری آذر اصولگرا  
عشرت شایق پیشتاز اصولگرا

 

سراب و مهربان

یوسف داوودی

مستقل   ۱

 

 
بناب شیخ رضا بنابی     ۱
بستان‌آباد غلامرضا نوری کارگزاران   ۱
مرند و جلفا

معصومه پاشایی

اصولگرا   ۱
مراغه و عجب شیر

علی علیزاده

اصولگرا   ۱
میانه

مهدی اسماعیلی

اصولگرا   ۲

علی شامی

   
کلیبر و هوراند حسین حاتمی اصولگرا ۱۷۶۲۵ ۱
اهر و هریس احمد محرم‌زاده  

 

۱
شبستر جعفر راستی

 

۱۲۵۹۶

۱

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بوکان انور حبیب زاده بوکانی اصلاح طلب ۲۶۹۶۵ ۱
مهاباد جلال محمود زاده مستقل ۱۹۳۰۳ ۱
خوی       ۱
ماکو و چالدران    

 

 

۱
   

 

 

نقده و اشنویه       ۱
میاندوآب       ۱
تکاب و شاهین دژ       ۱
سردشت و پیرانشهر       ۱
ارومیه

 

    ۳

 

   
   


 

 

   
   

 

 

سلماس

یعقوب رضا زاده

اصولگرا ۲۴۷۶۴ ۱

 

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار عباس جهانگیرزاده اصلاح طلب ۲۴۷۷۲ ۱
خلخال و کوثر سیدغنی نظری اصولگرا   ۱
مشکین شهر محمود عباس زاده مشکینی اصولگرا ۳۲۲۵۴ ۱
گرمی ولی اسماعیلی اصولگرا ۲۴۱۶۹ ۱
اردبیل، نمین، سرعین و نیر علی نیکزاد اصولگرا   ۳
منصور حقیقت پور اصولگرا  
سیدکاظم موسوی    

 

 

 

ایلام
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر بهزاد علیزاده / ‏‬ صادق کرم  

(دور دوم)

۱
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی اکبر بسطامی

اصولگرا   ۲

سارا فلاحی

   

 

 

اصفهان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سیدجواد ساداتی نژاد   ۸۸۹۴۶ ۱
اصفهان

 

    ۵

 

   

 

   

 

   

 

   
خوانسار و گلپایگان مسعود خاتمی     ۱
قمصر و نطنز رحمت الله فیروزی پور     ۱
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی اصولگرا   ۱
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی     ۱
نائین الهام آزاد   ۸۵۷۰ ۱
اردستان سیدصادق طباطبایی نژاد   ۱۳۲۲۹ ۱
شهرضا

سمیه محمودی

  ۲۰۵۴۲ ۱
فلاورجان       ۱
مبارکه علی فخری     ۱
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن حسین محمد صالحی     ۱
لنجان علی یوسف پور     ۱
سمیرم

رحیم کریمی

    ۱
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی   ۳۶۰۵۵ ۱

 

 

 

البرز
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
ساوجبلاغ       ۱
کرج

 

    ۲

 

   

 

بوشهر
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دشتستان ابراهیم رضایی اصولگرا ۳۶۵۸۱ ۱
کنگان، دیر و جم       ۱
دشتی و تنگستان       ۱
بوشهر، گناوه و دیلم       ۱

 

تهران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه

سیداحمد رسولی نژاد

اصولگرا   ۱
ورامین و پیشوا حسین نوش آبادی اصولگرا   ۱
شهریار، قدس و ملارد

حسین حق وردی

اصولگرا   ۱
پاکدشت فرهاد بشیری اصولگرا   ۱
رباط کریم

حسن نوروزی

اصولگرا   ۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس

 

    ۳۰

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
شهرکرد احمد راستینه اصولگرا   ۱
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

قدرت‌الله حمزه

اصولگرا   ۱
بروجن

حجت الاسلام امیرقلی جعفری بروجنی

اصولگرا ۱۱۸۶۳ ۱
لردگان حسین بامیری اصولگرا   ۱

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیرجند و درمیان حسین خسروی اسفزار   ۷۲۸۷۲ ۱
قائنات سلمان اسحاقی   ۲۱۹۳۴ ۱
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی   ۱۷۳۴۱ ۱
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه مجید نصیرایی   ۳۷۳۳۴ ۱

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
چناران و طرقبه       ۱
مشهد و کلات

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر

اصولگرا   ۵

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی

اصولگرا  

فاطمه رحمانی

   

 

   

 

   
گناباد محمد صفایی دلویی   ۲۳۶۰۷ ۱
تربت حیدریه

 

    ۱

 

   
درگز حسن رزمیان مقدم   ۹۱۸۴ ۱
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد       ۱
نیشابور

 

    ۲

 

   
خواف و رشتخوار       ۱
فریمان و سرخس سیداحسان قاضی زاده هاشمی اصولگرا   ۱
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

 

    ۲

 

   
قوچان و فاروج       ۱
تربت جام و تایباد       ۱

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بجنورد

 

    ۲

 

   
شیروان       ۱
اسفراین       ۱

 

خوزستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اهواز، باوی، حمیدیه، کارون

 

    ۳

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   
ماهشهر، امیدیه و هندیجان

 

    ۱

 

   
شوش محمد کعب عمیر   ۲۳۳۵۸ ۱
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   ۱
شوشتر و گتوند       ۱
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا

 

    ۱

 

   
دزفول       ۱
رامهرمز       ۱
خرمشهر سید لفته احمد نژاد   ۹۶۳۸ ۱
شادگان مجید ناصری نژاد   ۱۲۵۵۵ ۱
دشت‌آزادگان و هویزه       ۱
آبادان

سیدمحمد مولوی

اصولگرا   ۳

جلیل مختار

اصولگرا  

سید مجتبی محفوظی

اصولگرا  
ایذه و باغملک

 

    ۱

 

   
بهبهان

 

    ۱

 

   

 

زنجان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زنجان و طارم

 

    ۲

 

   

 

   

 

   
ابهر و خرمدره و سلطانیه حجت‌الاسلام حسن شجاعی اصولگرا   ۱
خدابنده

سید البرز حسینی

اصولگرا   ۱
ماهنشان و ایجرود سید مرتضی خاتمی مستقل ۱۷۷۶۳ ۱

 

سمنان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر عباس گلرو اصولگرا ۳۲۴۱۱ ۱
شاهرود علی اصغر خانی اصولگرا   ۱
دامغان علی اکبر علیزاده اصولگرا ۱۱۰۲۱ ۱
گرمسار و آرادان اردشیر مطهری اصولگرا ۱۳۱۳۰ ۱

 

سیستان و بلوچستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زاهدان

 

    ۲

 

   
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین       ۱
سراوان       ۱
زابل

 

    ۲

 

   
چابهار، نیکشهر و کنارک       ۱
ایرانشهر و سرباز       ۱

 

فارس
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
نیریز و استهبان

فرهاد طهماسبی

اصولگرا   ۱

 

   
شیراز

علیرضا پاک فطرت

اصولگرا   ۴

محمدرضا محمدی کشکولی

   

جعفر قادری

اصولگرا  

ابراهیم عزیزی

اصولگرا  

 

   
لامرد و مهر       ۱
داراب و زرین دشت

محمد جواد عسکری

اصولگرا  

۱

خرامه، سروستان و کوار عبدالعلی رحیمی مظفری     ۱
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       ۱
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع     ۱
لارستان، خنج و گراش       ۱
جهرم رضایی کوچی     ۱
اقلید مسلم صالحی   ۱۴۵۸۰ ۱
سپیدان وبیضاء محسن علیزاده     ۱
رستم و ممسنی       ۱
کازرون فریدون عباسی اصولگرا   ۱
فسا حجت الله فیروزی اصولگرا   ۱
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند میرمحمدمهدی فروردین اصولگرا   ۱

 

قزوین
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قزوین و آبیک

فاطمه محمدبیگی

    ۲

لطف الله سیاهکالی مرادی

   
تاکستان رجب رحمانی اصولگرا   ۱
بوئین‌زهرا آوج روح الله عباسپور     ۱

 

قم
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
قم

احمد امیرآبادی فراهانی

اصولگرا   ۳

حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری

اصولگرا  

علیرضا زاکانی

اصولگرا  

 

کردستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی / مهدی زندیان ‏‬   (دور دوم) ۱
مریوان و سروآباد

شیوا قاسمی پور / ‏‬ عثمان باقدم

  (دور دوم) ۱
سقز و بانه بهزاد رحیمی     ۱
قروه و دهگلان پرویز اوسطی   ۱۷۱۹۶ ۱
سنندج، دیوان دره و کامیاران

مهدی فرشادان

    ۲

محسن فتحی

   

 

کرمان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
کرمان و راور

 

    ۲

 

   
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر       ۱
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج       ۱
جیرفت و عنبرآباد       ۱
بافت، رابر، ارزوئیه       ۱
سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری   ۴۸۸۶۴ ۱
شهربابک مصطفی رضاحسینی قطب آبادی   ۱۳۳۵۰ ۱
رفسنجان و انار حسین جلالی اصولگرا ۵۳۷۸۸ ۱
زرند و کوهبنان عفت شریعتی کوهبنانی   ۴۴۴۵۳ ۱

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب بخشی پور     ۱
کنگاور صحنه و هرسین علی رضایی     ۱
سنقر و کلیایی

سیدجواد حسینی کیا

اصولگرا   ۱
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب شهریار حیدری     ۱
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی آرش لهونی     ۱
کرمانشاه

عبدالرضا مصری

اصولگرا   ۳

محمد رشیدی

   

سلمان محمدی

  دور دوم

جهانبخش امینی

  دور دوم

 

کهگیلویه و بویراحمد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بویراحمدودنا مهدی روشنفکر اصولگرا   ۱
کهگیلویه و بهمئی سید محمد موحد اصولگرا   ۱
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح طلب   ۱

 

گلستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
علی‌آباد کتول رحمت الله نوروزی     ۱
گنبد کاووس امان قلیچ شادمهر     ۱
رامیان و آزادشهر کوهساری     ۱

کردکوی،

بندرترکمن و بندرگز

جلال ای ری     ۱
مینودشت و کلاله

رضا آریان پور

اصولگرا   ۱

 

   
گرگان و آق‌قلا

رمضانعلی سنگدوینی

    ۲

نبی هزار جریبی

   

غلامرضا منتظری

   

منصور خمری

   

 

گیلان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
آستارا       ۱
فومن و شفت خلیل بهروزی فر اصولگرا   ۱
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح طلب   ۱
طوالش، رضوانشهر و ماسال       ۱
لاهیجان و سیاهکل       ۱
صومعه‌سرا سید کاظم دلخوش اعتدال و توسعه   ۱
بندر انزلی احمد دنیامالی اصولگرا ۱۶۷۳۵ ۱
رودسر و املش       ۱
آستانه اشرفیه محمد علی رمضانی     ۱
رودبار

 

    ۱

 

   
رشت

 

    ۳

 

   

 

   

 

   

 

   

 

لرستان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
خرم‌آباد

 

    ۲

 

   

 

   

 

   
سلسله و دلفان یحیی ابراهیمی اصلاح طلب   ۱
کوهدشت و رومشکان حجت‌الاسلام محمدرضا مبلغی اعتدال   ۱
الیگودرز محمد خدابخشی     ۱
درود و ازنا

حسین گودرزی

    ۱
پلدختر سیدحمیدرضا کاظمی اصولگرا   ۱
بروجرد

عباس گودرزی

اصولگرا   ۲

 

   

 

   

 

   

 

مازندران
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
بابل

مهدی سعادتی

اصولگرا   ۲

علی کریمی

اصولگرا  
ساری و میاندرود

منصور علی زارعی

اصولگرا   ۲

عالیه زمانی

اصلاح طلب  
نوشهر و چالوس محمدعلی محسنی اصلاح طلب   ۱
نکا، بهشهر و گلوگاه غلامرضا شریعتی اصولگرا   ۱
آمل و لاریجان رضا حاجی پور اصولگرا ۵۷۹۵۱ ۱
بابلسر و فریدونکنار علی اصغر باقرزاده اصولگرا   ۱
نور و محمودآباد عبدالوحید فیاضی اصولگرا   ۱
قائمشهر، سوادکوه و جویبار

کمال علیپور

اصولگرا   ۲

کیوان مرادیان

اصولگرا  
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شمس الدین حسینی اصولگرا   ۱

 

مرکزی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب

 

    ۲

 

   

 

   
شازند

محمود احمدی بیغش

  ۲۴۴۵۲ ۱
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی   ۱۰۴۷۱ ۱
ساوه و زرندیه

 

    ۱

 

   
خمین       ۱
تفرش، آشتیان و فراهان       ۱

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک حسین رئیسی اصولگرا   ۱
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

احمد مرادی

مستقل   ۳

منصور آرامی

مستقل  

محمد آشوری

اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

اصولگرا   ۱

 

همدان
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
رزن

حسن لطفی

  ۱۹۸۶۵ ۱
اسدآباد کیومرث سرمدی واله اصولگرا ۲۶۱۱۱ ۱
نهاوند علیرضا شهبازی     ۱
بهار و کبودرآهنگ عیسی جعفری اصولگرا   ۱
تویسرکان محمدمهدی مفتح   ۱۶۲۵۸ ۱
ملایر

احد آزادیخواه

اصولگرا   ۲

هادی بیگی نژاد

   
همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

اصولگرا   ۲

روح الله نباتی / ‏‬امیرحسین فلاحی

   

 

یزد
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
یزد، اشکذر و ندوشن محمدصالح جوکار اصولگرا   ۱
اردکان محمد رضا دشتی اردکانی   ۱۵۸۴۸ ۱
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

 

    ۱
تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی اصولگرا ۲۰۲۸۶ ۱

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه منتخب (ها) گرایش نتیجه تعداد کرسی
زرتشتیان       ۱
کلیمیان‌       ۱
ارامنه شمال       ۱
آشوری       ۱
ارامنه جنوب       ۱
 
منبع: مهـــر
برچسب ها: انتخابات مجلس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار