از پر کردن کیسه‌های سنگر تا پر کردن کیسه‌های معیشت!
کد خبر: 991579
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049xD
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
یادداشت «محمدرضا کائینی» بمناسبت سالروز شهادت آیت الله محلاتی
عکسی که در پی آمده، او را در حالی نشان می‌دهد که فارغ از عناوین و مقامات و ایضا پیشینه ارجمندی که در انقلاب اسلامی داشت، به جبهه شتافته و کیسه‌های ساخت سنگر را پر می‌کند!
سرویس تاریخ جوان آنلاین: محمدرضا کائینی، دبیر سرویس تاریخ روزنامه جوان، با انتشار تصویری از «آیت الله محلاتی» در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
 
می‌خواستم برای تصویر منتشره نشده ذیل، یک عکس نگاشت کوتاه بنویسم، اما دیدم که این تحفه تاریخی، ظرفیتی فراتر دارد.
فردا سالروز شهادت آیت الله حاج شیخ فضل الله محلاتی است و عکسی که در پی آمده، او را در حالی نشان می‌دهد که فارغ از عناوین و مقامات و ایضا پیشینه ارجمندی که در انقلاب اسلامی داشت، به جبهه شتافته و کیسه‌های ساخت سنگر را پر می‌کند! امروز بیش از سی و پنج سال از آن روزگار می‌گذرد و بخشی از نخبه گان سیاسی ما، همچنان به پُر کردن کیسه مشغولند! اما کدام کیسه؟ کیسه‌هایی که امنیت یک ملت را تامین می‌کند یا کیسه‌هایی که معیشت خودشان را؟

من با "کارگزاران"ی که بنیادشان بر لِه کردن دهک‌های پائین جامعه است کاری ندارم، چه اینکه مرشد شان سی سال پیش و به هنگام تحویل گرفتن زمام امور، آب پاکی روی دست همه ریخت که: هرکس کمتر از ماهی صد هزار تومان در می‌آورد، از تهران برود! سخن من به خودی‌هایی است که چند ماه در شیش و بش درست کردن یک فهرست انتخاباتی ماندند و نهایتا در واپسین ساعات، با هزار جور پیغام پیدا و پنهان، کوهشان موش زائید!

این کردار معوج دو دلیل بیشتر نمی‌تواند داشته باشند: بی تدبیری یا بی تقوایی! در به روی هریک از این دو پاشنه بچرخد، نشان می‌دهد که این جماعت هنوز یک جمع کوچک را نمی‌توانند اداره کنند چه برسد به یک کشور را و تا اینگونه هست، مافیای انقلاب زدایی و بیگانه گرایی و اشرافی گری بر این کشور حکم خواهد راند و اگر از در بیرون رود، از پنجره باز خواهد آمد! پناه بر خدا!
 
از پر کردن کیسه‌های سنگر تا پر کردن کیسه‌های معیشت!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار