مرعشی: نیامدن در انتخابات کار آینده ایران را سخت‌تر می کند
کد خبر: 991214
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049rK
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: این حرف واقعی نیست که رای مردم بی‌اثر است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، اظهار داشت: ما تکلیف‌محور نیستیم و تنها چیزی که به کارگزاران نمی‌آید تکلیفی بودن است.

مرعشی با بیان اینکه این انتخابات سخت‌ترین انتخابات بعد انقلاب است. تصریح کرد: شرایط انتخاباتی ایران عمدتا تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا و بخشی نیز مربوط به ناکارآمدی‌ها و سوء تدبیر‌های داخلی است.

وی افزود: ضمن احترامی که به دوستانی که در انتخابات نیامدند قائلیم، بر این باوریم که نیامدن در انتخابات کار آینده ایران را سخت‌تر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مجموعه اقدامات سیاسی و اجتماعی را در جریان عمومی جامعه مورد تحلیل قرار دهیم هیچ حادثه‌ای کم اثر و بی‌اثر نیست. آنچه امروز در ایران وجود دارد ذخیره تجربه‌ای هست که از مشروطیت با آن روبه‌رو هستیم.

مرعشی با بیان اینکه این حرف واقعی نیست که رای مردم بی‌اثر است، گفت: سال ۷۶ تحلیل این بود که آقای ناطق رئیس جمهور می‌شود، ولی خاتمی شد و این حرف بی‌خود بود بنویسید: خاتمی، بخوانید ناطق نوری.

وی ادامه داد: در تمام این سال‌ها رای مردم اثرگذار بوده و باید در بستر تحولات سیاسی رشد کنیم و قرار نیست همیشه پیروز شویم و اگر منتخبان ما نتوانند کار را پیش ببرند قرار نیست که عرصه را ترک کنیم.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار