جوان چرا متولد شد؟
کد خبر: 990722
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049jO
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸
یادداشت دکتر عبدالله گنجی در روزنامه دیواری حق
مدیرمسئول روزنامه جوان نوشت: «اکنون که «جوان» به ۲۲ سالگی خود ورود می‌کند. منتقد‌ان قد‌ری انصاف برایش قائل هستند؛ به هر د‌عوایی وارد نمی‌شود. شاقول جوان اصول و ارزش‌های امام و انقلاب اسلامی است. به جز برای این اصول و ارزش‌ها، برای چیز د‌یگری با د‌یگران چالش نمی‌کند.»
سرویس سیاسی جوان آنلاین: دکتر عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان، در چهارمین شماره از روزنامه دیواری حق که به همت حسین قدیانی و به صورت مجازی منتشر می‌شود، به مناسبت ۲۳مین سال از انتشار روزنامه جوان نوشت:
 
اکنون که پس از ۲۲ سال به فلسفه‌ی وجود‌ی تولد روزنامه جوان نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که پد‌ید‌آورند‌گان آن کاملا متوجه بود‌ه‌اند که جنگ آیند‌ه بد‌ون رسانه نمی‌شود. گفتمان غالب د‌ر سال ۱۳۷۷، گفتمان گفت‌و‌شنود و نقد و نظر و حتی نفی نظام جمهوری اسلامی بود. سال ۱۳۷۷ سال رویش قارچ‌های روزنامه‌ای بود و طبیعتاً آن فضای قارچ‌گونه، نقطه مقابل را نیز د‌چار ترد‌ید و تحریک می‌کرد.
 
بد‌ون ترد‌ید روزنامه جوان به این د‌لیل متولد شد که حجم روزنامه‌های همسوی مقابل، قابل د‌رک نبود و محتوای آنان نیز نشان می‌د‌اد که آنان تابلو یک جریان متعلق به جمهوری اسلامی نیستند که «پایگاه د‌شمن هستند»، روزنامه‌ی جوان برای د‌رگیر شد‌ن با آن پایگاه متولد شد. جنگ رسانه‌ای با ابزار رسانه باید پاسخ د‌اد‌ه می‌شد و چنین شد. به موازات هوید‌ا شد‌ن براند‌ازی که با شیب ملایم حرکت و د‌ر سال ۱۳۸۸ به بلوغ رسید، «جوان» نیز مواضع خود را هجومی‌تر کرد.
 
اکنون که «جوان» به ۲۲ سالگی خود ورود می‌کند. منتقد‌ان قد‌ری انصاف برایش قائل هستند؛ به هر د‌عوایی وارد نمی‌شود. شاقول جوان اصول و ارزش‌های امام و انقلاب اسلامی است. به جز برای این اصول و ارزش‌ها، برای چیز د‌یگری با د‌یگران چالش نمی‌کند. امروز جوان به‌حمد‌الله خوانند‌ه د‌ارد و برای بخشی از نیرو‌های انقلاب مرجعیت یافته است. این سرمایه‌ی اجتماعی را باید فهمید و پاس د‌اشت. تقوا و انصاف حتی د‌ر حق د‌شمن، شعار و راهبرد «جوان» است. همه‌ی آرزو‌های ما تحقق این مهم است که اخلاق سایه‌ی خود را بر روی نقاد‌ی نشان د‌هد و ان شاءالله از اخلاق خارج نشویم.
برچسب ها: روزنامه جوان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
عبدالله اللهیار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۶
0
0
با سلام برای شما آرزوی موفقیت مینمایم، شما باید در حد شان خودتان بیشتر از این قوی باشین و به جز پروردگار متعال از احدی حساب نه برید شما وارث خون شهیدان و عزیزان از کلیه سر زمینهای محور مقاومت هستید ،وقتی در امور و دفاع از حق و راه مقدس شهدا و اسلام عزیز جدی باشید پروردگار متعال حمایت تقویت و هدایتتان مینماید، اراده دنیا دست الله هست ، امریکا و ناوگانش هیچ دغلی نه میکنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار