اختصاص ۱۳۵ میلیون تومان به هیئت‌های ورزشی اسلامشهر
کد خبر: 990450
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049f0
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر :
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر از اختصاص ۱۳۵ میلیون تومان تخصیص بودجه به هیئت‌های ورزشی در سطح شهرستان اسلامشهر خبر داد.
بهاره عشقی صابر

مصطفی سالاریان رییس شورای شهر اسلامشهر، در نشست تجلیل از روسای هیئت‌های ورزشی اظهار داشت: برای دومین بار در شورای پنجم کمک هزینه‌ای برای هیئت های ورزشی در نظر گرفته شده و همواره در هر دوره شورا اعضا در جهت حمایت و تخصیص اعتبار برای ورزشکاران و قهرمانان هم عقیده بوده‌اند .

سالاریان گفت: امسال نیز ۱۳۵ میلیون تومان به روسای هیئت‌های ورزشی اختصاص یافت، که بین ۳۶ هیئت ورزشی بر اساس میزان فعالیت و جمعیت هیئت ها تقسیم شد.

 وی با بیان اینکه در گذشته حمایت‌های ویژه‌ای از سوی شورای شهر اسلامشهر از قهرمانان ورزشی شده تاکید کرد: اسلامشهر شهر قهرمانان ورزشی است و در این راستا طرح تخصیص تجاری سیار و تراکم بنا به قهرمانان برتر ورزشی اسلامشهری تصویب شد که این رویداد تنها در شهرستان اسلامشهر بوده است.

 رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر افزود: در نظر داریم در سال آتی نیز با ۱۰ درصد افزایش این میزان اعتبار به ۱۵۰ میلیون تومان به عنوان کمک هزینه به هیئت های ورزشی اختصاص یابد که در طول عمر شوراها اختصاص این میزان اعتبار به ورزشکاران در سه سال متوالی اتفاقی نادر است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار