برون‌سپاری درمانی در تأمین اجتماعی مطلقاً ممنوع است
کد خبر: 990068
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Yq
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر برون‌سپاری ارائه خدمات در مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی مدیرکل درمان مستقیم این سازمان اعلام کرد: واگذاری بخش درمان و برون‌سپاری آن از نظر تأمین اجتماعی مطلقاً ممنوع است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: ابوالفضل آفریده، در آیین افتتاح طرح بهسازی بخش‌های ICU و CCU بیمارستان تأمین اجتماعی شهید چمران ساوه با تأکید بر اینکه درمان جزو لاینفک سازمان تأمین اجتماعی است، اظهار کرد: برون‌سپاری حوزه درمان در این سازمان مطلقاً ممنوع است و سازمان تأمین اجتماعی با همه توان و امکانات به بهترین وجه در حوزه درمان به مردم خدمات لازم ارائه می‌دهد. وی با اشاره به برخی نگرانی‌های جامعه کارگری در خصوص طرح موضوع واگذاری و برون‌سپاری حوزه درمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: واگذاری بخش درمان و برون‌سپاری آن از نظر تأمین اجتماعی مطلقاً ممنوع است.

وی بیان کرد: ساختار سازمان تأمین اجتماعی به سمت عملکرد بهتر، چابک‌تر و فعالیت در حوزه درمان به صورت علمی‌تر و تخصصی‌تر است تا بتوان امید به زندگی را در بین مردم و به ویژه بیمه‌شدگان افزایش داد. وی تصریح کرد: حفظ و حراست از سلامتی بیمه‌شدگان مهم‌ترین رویکرد حوزه درمان و سلامت سازمان است و سازمان تأمین اجتماعی با اولویت بندی مشکلات و نیاز‌ها تمام تلاش خود را برای برآوردن مطالبات مردمی در حوزه درمان به‌کار بسته است.

وی تأکید کرد: تک تک برگه‌های دفترچه بیمه مانند چک‌های سفیدامضایی است که بابت آن باید هزینه پرداخت کرد و این پرداخت هزینه از حساب بیمه شده خارج می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار