اطلاعات 11 هزار پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه سنندج برداشت شد
کد خبر: 988949
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Gn
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج گفت: در راستای اجرای طرح ممیزی املاک از ابتدای سال 97 تاکنون اطلاعات 11 هزار و 275 پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه برداشت شده است.

قدرت‌الله سیف‌پناهی در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار کرد: بهنگام‌سازی پایگاه داده املاک یک موجودیت زیرساختی و ماندگار برای درآمدزایی شهرداری‌ها است و ایجاد بانک اطلاعاتی مکانی یک ابزار کلیدی در امر پایش توسعه شهرها محسوب می‌شود. 

وی بیان کرد: دسترسی سریع به اطلاعات دقیق املاک یکی از مهم‌ترین پیش نیازهای تصمیم گیرندگان عرصه برنامه‌ریزی شهری است و نیاز به اطلاعات دقیق و به روز قطعات ملکی در محدوده شهری انجام ممیزی املاک را ضروری می‌سازد. 

وی عنوان کرد: طرح ممیزی املاک در راستای جمع‌آوری اطلاعات موقعیت املاک شامل محله، ناحیه، نشانی، وضعیت ملک، مشخصات زمین، مشخصات تملک آن و سال احداث و اطلاعات معابر، اطلاعات سندی و اطلاعات فعالیت‌ها در مدت زمان معین مشخص انجام می‌شود. 

وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد درآمد پایدار در جهت مدیریت شهری مناسب، ایجاد بستر مناسب جهت هوشمندسازی، ثبت و نگهداری املاک به صورت سیستمی و شناسنامه‌دار کردن شهر براساس کد نوسازی و اطلاعات ممیزی اعلام کرد. 

سیف‌پناهی یادآور شد: از ابتدای آغاز طرح ممیزی املاک در سطح شهر سنندج تاکنون اطلاعات املاک نواحی منفصل نایسر، ننله، حسن‌آباد و شهرداری منطقه دو برداشت شده است. 

وی از برداشت اطلاعات 11 هزار و 275 پلاک در حوزه شهرداری منطقه سه سنندج از آغاز ابتدای طرح در سطح این منطقه خبر داد و گفت: سال 97 اطلاعات 6 هزار و 485 پلاک و امسال نیز در فصل بهار یک‌هزار و 945 پلاک، تابستان یک‌هزار و 800 پلاک و پاییز نیز یک‌هزار و 45 پلاک برداشت شده است. 

مدیر اداره ممیزی املاک شهرداری سنندج تاکید کرد: ساکنان حوزه شهرداری منطقه سه در هنگام مراجعه سند مالکیت، پروانه یا پایان کار ساختمان، آخرین فیش نوسازی، قبوض آب، برق، تلفن و گاز و شناسنامه یا کارت ملی مالک یا مالکان را در اختیار آنان قرار دهند. 

انتهای پیام/

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی