رونمایی از چهره ورزشی پایتخت در دهه مبارک فجر
کد خبر: 988912
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049GC
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
به همت سازمان ورزش شهرداری تهران انجام می‌شود
سازمان ورزش شهرداری تهران به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، برنامه‌های گسترده ورزشی در پایتخت را اجرا می‌کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: همزمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر، برنامه‌های گسترده تفریحی ورزشی با مشارکت شهروندان پایتخت نشین برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، معاونت ورزش بانوان این سازمان برگزاری مسابقات فرامنطقه‌ای تکواندو، والیبال وایروبیک را به میزبانی مناطق ۱۰، ۱۹ و ۲۲ در دستور کار دارد.
رقابت‌های آینده سازان ورزشی، جشنواره معلولین و مسابقات بومی- محلی نیز از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده برای بانوان پایتخت نشین است.
همچنین به مناسبت گرامیداشت هفته زن؛ ویژه برنامه‌ای از سوی این معاونت با عنوان"دُرّ آفرینش" با محوریت" زن، ورزش، نشاط" پیش بینی شده که با برنامه‌های متنوعی از جمله مسابقات بین نسلی، گردهمایی ورزشکاران زن و ... به انجام می‌رسد.
در بخش ورزش شهروندی آقایان نیز، برنامه‌های متنوعی از جمله برگزاری رقابت‌های دارت، تیراندازی، بدمینتون، سوارکاری، رقابت‌های گروه‌ها و اقشار خاص (ویژه افراد سندروم داون)، بوچیا و گل کوچیک از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه به میزبانی مناطق ۲، ۵، ۸، ۱۳، ۱۶ و ۱۹ پیش بینی شده است.
برگزاری ویژه برنامه‌ای در راستای اجرای "پویش ملّی دوشنبه‌های ورزشی " با حضور ۱۵۰۰ تن از شهروندان پایتخت نشین نیز از دیگر اقدامات این معاونت در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر محسوب می‌شود.
همچنین گردهمایی پهنه‌ای ایستگاه‌های ورزش شهروندی مناطق ۱۵ تا ۲۰ شهرداری به میزبانی شهرداری منطقه ۲۰ از دیگر برنامه‌های این معاونت به شمار می‌آید.
اداره تفریحات سازمان ورزش شهرداری تهران نیز پس از اجرای موفق مسابقه دومیدانی در منطقه ۳ شهرداری، برگزاری همایش دوهمگانی با حضور هزاران نفر از پایتخت نشین‌ها را در دستور کار دارد. این همایش بزرگ تفریحی ورزشی، ۲۵ بهمن ماه برگزار می‌شود.
همچنین شهروندان تهرانی با حضور در جشنواره تفریحی-ورزشی "بوستان پیروزی" از برنامه‌های پیش بینی شده، است. بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده، در جریان برگزاری جشنواره یادشده، این بوستان طی روز‌های ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه میزبان بیش از ۲۰ هزار شهروند پایتخت نشین خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار