200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری
کد خبر: 988889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Fp
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه در حال حاضر بالغ بر 200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده، گفت: آمادگی این را داریم تا مرکز امام رضا (ع) را به‌عنوان مرکز مستقل اعلام نمائیم تا درآمد مرکز در داخل مرکز هزینه شود.

 محمدحسین صومی  در مراسم تودیع رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز اظهار داشت: بیمارستان امام رضا (ع) تبریز با دارا بودن بیش از یک‌هزار و 100 تخت فعال، بزرگترین مرکز درمانی شمال‌غرب کشور بوده و اهتمام ما بر این است که اجرا و اتمام طرح‌های توسعه این مرکز بر ارتقاء کیفیت خدمات درمانی همت نمائیم. 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: در سال‌های قبل محدودیت‌های تجهیزاتی مانع از اجرای بهینه امور می‌شد، از این رو با تلاش و همکاری همه بخش‌های مرتبط، توانستیم بسیاری از مشکلات تجهیزاتی و فضای فیزیکی را مرتفع کنیم. 

صومی ادامه داد: از رئیس جدید نیز انتظار داریم تا در جهت اتمام و اجرای پروژه‌های در حال اجرا و تلاش نموده و طرح توسعه بیمارستان را در دستور کار قرار نمایند.
 
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر بالغ بر 200 تخت مازاد و فضای فیزیکی آماده برای مواقع اضطراری در نظر گرفته شده، ابراز داشت: آمادگی این را داریم تا مرکز امام رضا (ع) را به عنوان مرکز مستقل اعلام کنیم تا درآمد مرکز در داخل مرکز هزینه شده و افزون براین بالغ بر30 میلیارد تومان نیز برای مرکز وام در نظر گرفته شده است. 

در پایان مراسم از زحمات محمد علیزاده رئیس پیشین تجلیل به‌عمل آمده و  مسعود فقیه دینوری به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز معرفی شد. 

این گزارش می‌افزاید، دکتر مسعود فقیه دینوری فوق تخصص گوارش و کبد بالغی بوده و سوابق کاری چون ریاست بیمارستان سینا، مشاور معاون وزیر بهداشت و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و... را در کارنامه خود دارد. 

مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز با بیش از یک‌هزار و 100 تخت فعال به عنوان بزرگترین مرکز جنرال درمانی شمال‌غرب کشور بوده و روزانه بیش از 21 هزار تردد را به خود اختصاص داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار