منطقه تاریخی تبریز با اجرای پروژه های بازآفرینی شهری متحول می شود
کد خبر: 988531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049A3
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
شهردار منطقه ۸ در دیدار با معاونین و مدیران منطقه خبر داد:
شهردار منطقه هشت طی جلسه ای که با معاونین و مدیران منطقه هشت برگزار نمود از تحول منطقه تاریخی فرهنگی تبریز با اجرای پروژه های بازآفرینی شهری طی سالهای آتی خبر داد.
در این جلسه دکتر مدبر ضمن اشاره به موقعیت خاص منطقه هشت و واقع شدن در بافت تاریخی فرهنگی تبریز، مدیریت در این منطقه تاریخی فرهنگی را بسیار حساس برشمرده و خواستار توجه بیشتر معاونین و مدیران منطقه در حوزه مدیریتی خود شدند.
مدبر افزود: تمام تلاش ما در طول دوران مدیریتی خود در منطقه هشت، احیاء و هویت بخشی به منطقه تاریخی فرهنگی شهر بوده و برآنیم با اجرای پروژه‌های بازآفرینی شهری متعدد در منطقه هشت این منطقه را طی سال‌های آتی متحول نمائیم که دستیابی به اهداف ترسیم شده نیازمند کار جهادین و همت مضاعف عوامل منطقه میباشد.
او با اشاره به برنامه‌های پیش رو منطقه در راستای پیاده محور نمودن معابر تاریخی منطقه اشاره نموده و افزود پیرو سیاست‌های تبیینی شهردار محترم تبریز مبنی بر پیاده محور نمودن محور‌های پرتردد و گردشگر پذیر منطقه هشت، چندین محور گردشگری در سطح منطقه را شناسایی نموده و بعد از کار کارشناسی تبدیل به محور‌های پیاده راهی خواهیم نمود تا هویت تاریخی فرهنگی منطقه را حفظ نمائیم.
وی بر اجرای مشارکتی پروژه‌های آتی منطقه تاکید نموده و افزود: به منظور کاهش هزینه‌ها و بهبود پیشرفت پروژه‌ها سعی خواهیم کرد برخی پروژه‌های شهری پیش رو را با مشارکت بخش خصوصی و بصورت مشارکتی و یا با اخذ وام اجرا نمائیم تا از بار مالی منطقه کاسته شود
مدبر در پایان بر تلاش خود و معاونین و مدیران خود، برای اجرای کار‌های ماندگار در منطقه هشت تاکید نموده و خواستار تلاش شبانه روزی عوامل منطقه برای دستیابی به این هدف شدند.
برچسب ها: تبریز ، شهری ، متعدد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار