خزانه متمرکز مشکلات مناطق شهرداری را حل می‌کند
کد خبر: 986513
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048dV
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
اجرای یک کیلومتر پروژه قطار شهری ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد
نایب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز گفت: اجرای خزانه متمرکز در شهرداری تبریز می‌تواند بسیاری از مشکلات مالی و پرداختی شهرداری‌های مناطق را حل کند.

فریدون بابایی‌اقدم با اشاره به اهمیت کمیسیون عمران اظهار داشت: ۵۰ درصد بودجه سالانه شهراری در زمینه عمران است که این نشان دهنده اهمیت بالای این کمیسیون و لزوم نظارت جدی شورای شهر در این زمینه است.

وی با اشاره به ارائه گزارش ۹ ماهه عمرانی مناطق مختلف شهرداری در کمیسیون عمران گفت: به ترتیب از شهرداری‌های مناطق خواسته می‌شود تا گزارش عملکرد ۹ ماهه خودرا ارائه دهند.

بابایی‌اقدم با اشاره به پروژه‌های مهم عمرانی شهرداری تبریز در سال ۹۸ گفت: تکمیل خط یک مترو تا پایان سال یکی از اولویت‌های اصلی مدیریت شهری تبریز است که علارغم هزینه‌بر بودن، در شرایط اقتصادی موجود با توجه ویژه شهردار تبریز، مدیرعامل قطار شهری و همکاری نمایندگان مجلس پیگیری می‌شود.

نائب رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه اجرای یک کیلومتر پروژه قطار شهری ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد گفت: باتمام مسائل و مشکلات موجود مدیریت شهری عزم خودرا برای اتمام خط یک و پیشبرد جدی سایر خطوط مترو به کار گرفته است.

سونیا اندیش  دبیر کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک نیز در این جلسه که عملکرد عمرانی مناطق ۷ و ۸ شهرداری تبریز بررسی می‌شد با بیان اینکه منطقه ۸ تبریز ویترین گردشگری شهر محسوب می‌شود گفت: منطقه ۸ آبروی فرهنگی و تاریخی تبریز است که باید توجه ویژه‌ای به این منطقه داشته ‌باشیم .

وی همچنین با اشاره به معضلات موجود در سنگ فرش چهارراه بهشتی گفت: این محل تبدیل به مکانی برای جمع شدن معتادین و انجام بسیاری از بزهکاری‌ها شده که لازم است متولی ساماندهی آن تعیین و هرچه‌ سریعتر نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام شود.

برچسب ها: تبریز ، شورای شهر ، شهر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار