انتقام سختی ازدشمن خواهیم گرفت وشادی آن‌ها را به عزا تبدیل خواهیم کرد
کد خبر: 985406
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048Le
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
سردارشاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:
محمد شاهرخی گفت: انتقام سختی ازاردوگاه دشمن خواهیم گرفت و شادی امروزشان را به عزا تبدیل خواهیم کرد و انتقام ما سخت، قاطع و پشیمان کننده خواهد بود.
جوان آنلاین / به مناسبت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، جمعی از اصحاب رسانه واعضای خانه مطبوعات با حضوردردفترفرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین ضمن ابراز همدردی شهادت حاج قاسم سلیمانی وهمرزمش ابوالمهدی المهندس را تبریک و تسلیت گفتند.
 
انتقام سختی ازدشمن خواهیم گرفت وشادی آن‌ها را به عزا تبدیل خواهیم کرد
سردار شاهرخی دراین جلسه با بیان گوشه‌هایی ازاخلاص ومجاهدت سردارسلیمانی اظهارداشت: شهید قاسم سلیمانی درحیات خود خیرخواه بود و پس ازشهادت هم رفتنش همه معادلات آمریکا را به هم ریخت وموجب وحدت جهان اسلام شد.

‏‬انتقام ایران سخت و قاطع خواهد بود

وی گفت: دلیل استمرارانقلاب اسلامی ایران همراهی مردم با رهبری و نظام است وبه همین دلیل دشمن دنبال تفرقه و پراکندگی بود، ولی با دست خود هرچه در ۴۰ سال گذشته انجام داده بودند تا موجب تفرقه و چند دستگی در کشورشود را به باد دادند و مردم با این شهادت متحد شدند و به لطف الهی این وحدت پایدارخواهد بود، زیرا نتیجه خون دادن حیات بخشیدن به جامعه است.

شاهرخی تصریح کرد: دشمن با این کار دچار خطای محاسباتی شد و فکر نمی‌کرد این حضورمیلیونی شکل بگیرد و دچاراستیصال شود.

وی اضافه کرد: باید شعاررا کنار بگذاریم و دنبال وحدت واقعی باشیم و وحدت واقعی با اطاعت از رهبری و گوش بفرمان، ولی امر بودن محقق می‌شود.
 
انتقام سختی ازدشمن خواهیم گرفت وشادی آن‌ها را به عزا تبدیل خواهیم کرد
شاهرخی گفت:، اما در مقابل این جنایت مطمئن باشید انتقام سختی ازاردوگاه دشمن خواهیم گرفت و شادی که امروز در اردوگاه دشمن است را به عزا تبدیل خواهیم کرد و انتقام ما نیزسخت، قاطع و پشیمان کننده خواهد بود.
فرمانده سپاه استان قزوین یادآورشد: مصوبه اخیرکشورعراق برای خروج نظامیان آمریکایی از این کشورو طرح سه فوریتی مجلس خودمان خیلی پیام دارد و امیدواریم آمریکا را ازمنطقه خارج کند.

وی با اشاره به ویژگی‌های شهید سلمیانی اضافه کرد: سلیمانی ولایت را فصل الخطاب می‌دانست و دنبال پیاده کردن سیاست‌های رهبری بود و هرگز در فرمان رهبری اجتهاد نمی‌کرد هرچند ابتکارو خلاقیت دراجرا داشت.

وی گفت: عامل اصلی مشکلات کشور نداشتن تفکر ولایی است، وقتی سیاست‌های کلی نظام را رهبری تبیین می‌کنند چرا ایشان را فصل الخطاب قرار نمی‌دهیم؟ در حالی که در عرصه‌هایی که سیاست رهبری را عملیاتی کردیم موفق شدیم و این سیره رمز موفقیت ماست و در حالی که ارزش‌های بنیادین انقلاب را قبول داریم باید چارچوب‌ها را بپذیریم، ولی اگر در چیدمان سلیقه‌های مختلف داشتیم اشکالی ندارد.

فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین تصریح کرد: از ابتدا تکیه کلام رهبری بی اعتمادی به آمریکا بود، اما برخی تردید کردند و برخی دیدگاه دیگری داشتند در حالی که ما در گذشته تجربه کرده بودیم و هنگامی که ذخایر اورانیوم غنی شده را کاهش دادیم و سانتریفیوژ‌ها را تقلیل دادیم آن زمان هم آمریکا متعهد نبود و در حالی که همین کشور با عراق معاهده امنیتی داشت، اما سر بزنگاه به این کشور کمک نکرد و همه این مسائل نشان می‌داد پایبند به هیچ تعهدی نیست، اما چرا تردید کردیم.

شاهرخی بیان کرد: سیره شهید پیاده کردن سیاست رهبری بود، سلیمانی هیچ تبلیغ نداشت، اما چون برای خدا خود را خالص کرده بود، متواضع بود، جهانی و ماندگارشد.

‏‬ رسانه‌های قزوین درحوادث آبان ماه موفق و خوب عمل کردند

فرمانده سپاه صاحب الامر استان قزوین در ادامه گفت: همان گونه که درحوادث آبان ماه امسال رسانه‌های قزوین موفق و خوب عمل کردند و نقش آفرین شدند امروز هم می‌توانند نقش محوری و اطلاع رسانی و روشنگری خود را بدرستی ایفا کنند. شما اهل رسانه‌ها مرجع هستید و می‌توانید غبار را پاک کنید و راه درست را به جامعه نشان دهید.

اجازه ندهید افراد مرفه و کاخ نشین وارد مجلس شوند

سردارشاهرخی درپایان تصریح داشت: درآینده نزدیک انتخابات مجلس درپیش است اگرمیخواهید مشکلات کشورحل شود، رسانه‌ها اجازه ندهند افراد مرفه و کاخ نشین که درد جامعه را نمی‌فهمند وارد مجلس شوند وبرای مردم روشنگری کنند که مردم سرنوشت کشوررا به دست افراد نا اهل که طعم فقر و نداری را نکشیده اند ندهند، صاحبان ثروت وقتی وارد مراکز قدرت شوند وضعیت مردم محروم را درک نمی‌کنند.

وی اظهارداشت: دریک نظرسنجی که ازمردم گرفته شده ودرباره مشکلات آن‌ها پرسیده شده است مشخص است که ۷۲ درصد دغدغه مردم بیکاری، گرانی، اقتصاد ومعیشت بوده وبرخی مسایل مانند آزادی و حجاب و... در ردیف‌های آخر قراردارند؛ لذا امروزباید کسانی وارد مجلس شوند که طمع فقر را چشیده باشند، لذا شما رسانه‌ها نقش تعیین کننده دارید تا مجلسی ازعصاره ملت شکل بگیرد و امیدوارم که خون شهید موجب تحول درجامعه شود.
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار