۱۴ واحد صنعتی غیرفعال بوشهر به چرخه تولید بازگشت
کد خبر: 981681
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047NZ
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیرعامل شرکت شـهرک‌های صنعتی بوشهر از راه‌اندازی دوباره ۱۴ واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با سرمایه‌گذاری ۸۷ میلیارد ریال در سال رونق تولید خبر داد.
مهدی صفوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر با اشاره به راه‌اندازی مجدد ۱۴ واحد صنعتی غیرفعال و راکد در شرکت‌ها و نواحی صنعتی بوشهر گفت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر سال رونق تولید و بر اساس اهداف و برنامه‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، احیای مجدد واحد‌های راکد و غیرفعال که قبلاً به بهره‌برداری رسیده و به دلایلی تعطیل شده‌اند، در دستور کار این شرکت قرار گرفته است. وی افزود: این واحد‌ها با سرمایه‌گذاری ۸۷ میلیارد ریال مجدداً وارد چرخه تولید شدند که با آغاز به‌کار این کارخانه‌ها برای ۲۳۹ نفر به‌طور مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر با اشاره به اینکه این واحد‌های صنعتی در زمینه‌های بسته‌بندی مواد غذایی، کانی غیرفلزی، فلزی، شیمیایی و سردخانه فعالیت می‌کنند، ادامه داد: در همین راستا در سال گذشته ۱۹ واحد صنعتی راکد استان دوباره به چرخه تولید بازگشت و برای ۲۱۴ نفر از جوانان استان شغل ایجاد شد. صفوی مشکلات بازار و فروش، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و مشکلات مدیریتی را از جمله مهم‌ترین دلایل تعطیلی واحد‌های تولیدی و صنعتی دانست و افزود: با انجام پروژه‌های عارضه‌یابی، مشاوره، برنامه‌ریزی دقیق و اعطاء تسهیلات مؤثر به برخی از این واحد‌های صنعتی، این تعداد بنگاه به چرخه تولید بازگشتند. مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر ادامه داد: با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات واحد‌های تولیدی در استان ناخواسته و به دلایل شرایط بد اقتصادی بوده، لذا با توجه به تأکید مقام معظم رهبری و نام‌گذاری امسال به نام رونق تولید برای رفع مشکلات ایجاد شده، برنامه‌های خوبی را برای بازگشت واحد‌های تعطیل شده در دستور کار داریم که برحسب اولویت اجرایی می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار