فاز اول ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود دهه فجر افتتاح می‌شود
کد خبر: 981513
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Kr
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۸
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش از افتتاح فاز یک ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود تا دهه فجر امسال خبر داد و گفت: پیمانکار می‌بایست عقب‌ماندگی خود را جبران کند.
حسن کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش با بیان اینکه پیمانکار می‌بایست عقب‌ماندگی خود را در ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود جبران کند، از افتتاح فاز یک این ورزشگاه تا دهه فجر امسال خبر داد.
وی با اشاره به اینکه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود یکی از طرح‌های مهم شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان محسوب می‌شود، ادامه داد: کلنگ این طرح سال ۸۸ بر زمین خورد، اما به دلیل مشکلات اعتباری مسکوت ماند لذا در سفر سال گذشته به شاهرود مشکلات اجرایی و قراردادی آن رفع و در حالا مقرر شد فاز یک آن حداکثر تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد. این مسئول با تأکید بر اینکه طرح نسبتاً پیشرفت فیزیکی خوبی دارد، اما باید عقب‌ماندگی خود را جبران کند، افزود: فاز یک این پروژه باید طبق قرار امسال با ۵ هزار جایگاه، زمین چمن، تأسیسات کامل و رختکن دو تیم به بهره‌برداری می‌رسد و برای فاز دوم ساخت ۱۰ هزار سکوی باقیمانده جزو تعهدات این شرکت است. مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش بابیان اینکه همه تلاش بر این اصل خواهد بود که بد قولی صورت نگیرد، ابراز داشت: طی جلسه‌ای با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، شهردار، رئیس اداره ورزش و جوانان و فرماندار شاهرود با برنامه‌ریزی که صورت گرفت قول پیمانکار و تعهدی که مشاور در این جمع دادند حتماً در زمان مشخص شده افتتاح می‌شود. کریمی بابیان اینکه ۱۵ میلیارد تومان تاکنون برای فاز یک این طرح هزینه شده و ۸ میلیارد تومان دیگر تأمین اعتبار و تخصیص خواهد یافت، تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای سکو‌های باقیمانده نیز ۳۰ میلیارد برآورد می‌شود که در سال‌های آینده باید تأمین شود لذا تنها مشکل موجود بحث اجرایی است و نگران شرایط آب و هوایی هستیم که امیدواریم مشکلی پیش نیاید.
برچسب ها: افتتاح ورزشگاه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار