بسیج دانشجویی در خط مقدم دفاع از انقلاب قرار دارد
کد خبر: 979237
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046k9
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷
کشور در همه زمینه‌ها نیاز به روحیه بسیجی دارد
مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با بیان اینکه بسیج لشکر مخلص خدا و بزرگترین سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران است، گفت: بسیج به تعبیر مقام معظم رهبری شجره طیبه‌ای است که در هر صحنه‌ای اسلام و انقلاب احساس نیاز کند، در آنجا حضور پیدا می‌کند.

حسین کاظمی  اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) در آذر ماه سال 1359 با فرمان تشکیل بسیج بیست میلیونی، یک حادثه بدیع و بی‌نظیر را در حوادث انقلاب به‌وجود آورد. ایشان در اواخر عمرشان نیز با پیام تشکیل بسیج دانشجو و طلبه نشان دادند که کشور در همه زمینه‌ها نیاز به روحیه بسیجی دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیج به تعبیر مقام معظم رهبری شجره طیبه‌ای است که در هر صحنه‌ای اسلام و انقلاب احساس نیاز کند، در آنجا حضور پیدا می‌کند، تصریح کرد: در شرایطی که دشمن با ابزار فرهنگی و تکیه بر سلاح تبلیغ مزدورانه به میدان می‌آید، بسیج دانشجویی به عنوان مجموعه انقلابی جوان در صفوف مقدم این جبهه قرار می‌گیرد که با تکیه بر ایمان منطقی و عمل صالح خود دشمن را رسوا می‌سازد.

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز با تاکید بر اینکه بسیجیان در همه عرصه‌های نظام پیشگام بوده و هستند، یادآور شد: بسیج دانشجویی به‌عنوان یک حرکت مؤمنانه و انقلابی نسل جوان دانشجو، از بدو تشکیل به فعالیت در عرصه‌های جنگ نرم، سازندگی، جهاد علمی و ... پرداخته است.

وی اضافه کرد: جوانان مؤمن انقلابی به عنوان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب که به مثابه منشوری برای دومین مرحله خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی است، در نیل به این امر مهم نقش اساسی ایفا می‌کند.

مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در نهایت خاطرنشان ساخت: جهت‌گیری حرکت جوانان مؤمن انقلابی به‌عنوان مخاطب اصلی بیانیه گام دوم انقلاب به سمت جامعه اسلامی یا تمدن اسلامی است که امید است بسیج دانشجویی بتواند با توجه به عظمتی که قشر جوان متعهد در رسیدن به چشم‌اندازهای مورد نظر از جمله تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی دارد، به وظیفه خود عمل کند.

برچسب ها: بسیج ، تبریز ، سالروز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار