قوانین مصوب تولید اجرا نمی شود
کد خبر: 975549
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045mf
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
نماینده مردم تبریز در مجلس به لزوم برگزاری کارگاه‌ها برای یادگیری با مقوله تولید و اشتغال گفت: ما قوانین مصوب داریم که در راستای تولید و حمایت است که اجرا نمی‌شود و در مجلس نیز سوال و جواب و استیضاح دارد ولی تمام‌کننده نیست.

محمدحسین فرهنگی  در نشست با صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان آذربایجان‌شرقی در سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه به استان اظهار کرد: کارهای انجام شده در قوه قضائیه زمینه اعتماد را بین مردم و تحولات مثبت جدید دیگر ایجاد کرده است. 

وی با اشاره به دو پیشنهاد مشخص گفت: ضرورت آشنایی بیشتر قضات به مقوله کارآفرینی و تجارت باید مورد توجه قرار گیردزیرا روایت است تجارت‌گران ابتدا باید فقه یاد بگیرند و بعد تجارت کنند. 

نماینده مردم تبریز در مجلس با اشاره به اینکه گاها برخی تولیدکنندگان به خاطر نبود اطلاع کافی قاضی از مسائل اقتصادی، اول آبرویش می‌رود و سپس تبرئه می‌شود، گفت: موارد زیادی بوده که یک تاجر مدت‌ها در زتدان مانده و بعد تبرئه شده است. 

وی در ادامه به لزوم برگزاری کارگاه‌ها برای یادگیری مقوله تولید و اشتغال گفت: ما قوانین مصوب داریم که در راستای تولید و حمایت است که اجرا نمی‌شود و در مجلس نیز سوال و جواب و استیضاج دارد ولی تمام‌کننده نیست. 

فرهنگی افزود: البته ما دادستان نیز داریم که ورود می‌کنند ولی از شما می‌خواهیم تا در پژوهشگاه‌های خود وارد این موضوع شوند.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: قانون بهبود فضای کسب و کار قانون خوبی است که در برخی ابعاد اجرا نمی‌شود.

فرهنگی ابراز کرد: احکام تصویب شده برای برنامه و بودجه است که اجرا نمی‌شود و قاعدتا داد این مردم را می‌تواند از نظام بانکی بستانند زیرا آنها باید ۴۰ درصد منابع خود را به تولید معدن اختصاص دهند که برخی انجام می‌دهند و برخی صفر درصد هم انجام نمی‌دهند. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار