کارهای رئیس قوه قضائیه یک نوع اعتماد بین مردم ایجاد کرده است
کد خبر: 975548
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045me
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
آغاز رنسانس در باب گسترش عدالت و کاهش ظلم از سوی آیت‌الله رئیسی
استاندار آذربایجان شرقی گفت: نارضایتی در اذهان عمومی است که نتوانستیم رضایت کامل ایجاد کنیم ولی کاری که ریاست قوه قضائیه در این ماه‌های اخیر کردند یک نوع اعتماد بین مردم ایجاد کرده است.

محمدرضا پورمحمدی  در نشست با صنعت‌گران، تولیدکنندگان و کارآفرینان آذربایجان‌شرقی در سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه با عرض خیرمقدم به رئیس قوه قضائیه، هیات همراه و وزیر دادگستری اظهار کرد: شهریار کار ما را در عرض خیرمقدم راحت کرده است زیرا با شعر خود همه چیز را بیان می‌کند. 

وی با بیان اینکه در ۲۰ سال گذشته رئیس قوه قضائیه‌ای به استان نیامده بود و این حضور برای ما بسیار با ارزش است، تصریح کرد: تشکر از انتصابات شایسته در دادگستری‌ها نیز داریم.  

استاندار آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: شروع رنسانس در باب گسترش عدالت و کاهش ظلم از سوی ریاست جدید قوه قضائیه ستودنی است. 

وی در ادامه تصریح کرد: ۱۵۰۰ پروژه در چند ماه اخیر افتتاح شده است ولی دریغ از یک تبسم روی لب مردم. 

پورمحمدی افزود: نارضایتی در اذهان عمومی وجود دارد که نتوانستیم رضایت کامل ایجاد کنیم ولی کاری که ریاست قوه قضائیه در این ماه‌های اخیر کردند یک نوع اعتماد بین مردم ایجاد کرده است. 

وی بیان کرد: ایجاد یک خدمتگزاری در زمان ریاست آستان قدس رضوی برای من آشکار بود که در دیدار با شما مطرح کردید. 

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به شعر شهریار، گفت: خلاصه یک شعر ترکی را به این مضمون که گردن نامردمان را بشکنید، امروز از زبان مردم این دیار برای شما مطرح می‌کنم. 

وی اذعان داشت: بیشترین مشکلات صنعتی را در استان داشتیم ولی امروز این جهادگران اقتصادی کاری کردند تا مشکلات به حداقل برسد. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار