برنامه ریزی برای برگزاری هفته فرهنگی در اسلامشهر
کد خبر: 974327
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Sx
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵
در نشست رئیس با کارکنان ارشاد انجام شد :
نشست صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با همکاران برگزار شد.
محمدرضا عباسی

نشست صمیمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاران با محوریت برنامه ریزی در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی هنری، قرآنی ،در سالن جلسات اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر، این نشست با هدف برنامه ریزی هفته فرهنگی و ایجاد تعاملات، ارائه نقطه نظرات ، پیشنهادات و دیدگاههای همکاران در حوزه های مختلف اداری و همکاری بیش از پیش و بهره گیری از آن بعنوان فرصتی جهت رونق فعالیت ها برگزار شد.

در ابتدای این نشست میثم مرادی رئیس اداره ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات همکاران حاضر در جلسه ،با تشریح برنامه های هفته فرهنگی در آبان ماه، خواستار انجام فعالیت ها و برنامه ها  به نحو مطلوب در مناسبت های پیش رو بویژه هفته فرهنگی شد.

وی در ادامه از موقعیت خوب اداره در شهرستان و با اشاره به اینکه فرصت برای انجام برنامه های فرهنگی ، هنری و قرآنی با تعامل دستگاههای اجرایی شهرستان مهیا است مطالبی را مطرح نمود .

رئیس اداره در پایان خواستار ارائه طرحها ، برنامه ها ، پیشنهادات و انتقادات همکاران در زمینه های مختلف شده و بر ایجاد تعامل سازنده و همکاری و همیاری در جهت رونق بخشیدن به فعالیتهای فرهنگی هنری اداره تأکید نمود

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار