کد خبر: 972869
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00455R
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
"یاداشت "
محمد قطبی جشوقانی

حجت الاسلام محمد قطبی جشوقانی در یاداشتی نوشت ،اصفهان همیشه مهد عالمان و اندیشمندان دینی بوده و هست. امروز اصفهان مدیون عالِمی است که از مسجد تا مدرسه، از بیمارستان تا خیریه، از تفسیرقرآن تا کتابخانه به همّت و سرانگشت اشاره او بناشده و خدمات بی نظیرش پهنه ی عالم را فرا گرفته است. نورالقرآنِ او، از طاقچه ی رییس جمهور آمریکا تا بقچه ی زندانیان واشنگتن دست به دست می شود.

سید کمال، که امام خامنه ای حفظ الله تعالی برای عیادتش نماینده می فرستد، امروز نیازمند دعای خیر ملت شریف اصفهان است تا از رنج بیماری رهایی یابد.

خاطرم هست در افتتاحیه بیمارستان امام حسین( علیه السلام )  که به همّت این مرد بزرگ بناشده است در همراهی وزیر بهداشت خدمت ایشان رسیدیم، آنقدر خوشحال بودند که باورکردنی نبود. نه از اینکه بیمارستان افتتاح می شود، از این بابت که بیمارستان به کودکان اختصاص یافته، آنهایی که گناه در پرونده اعمالشان ثبت نشده و خنده و شادی شان انعکاس لطافت هستی و رضایت خداوند است. می فرمودند: کافی است یکی از این بچه ها ما را دعا کند، برای همه عمرمان کافی است.

اینک، همان بچه ها از آن بیمارستان برای پیرِ مرادشان به یک بیمارستان دیگر دعای خیرحواله می کنند و ما هم زمزمه می کنیم؛ آمین.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار