بی‌عدالتی در نظم ساختار شهر تبریز
کد خبر: 971288
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044fw
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰
انتقاد از تصویرسازی شخصیت‌های انحرافی در تبریز
فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه تصویرسازی شخصیت‌های انحرافی در تبریز و در نظام اسلامی یک اشکال است، گفت: جعل و سانسور هویت انقلابی تبریز، از آسیب‌های این شهر است.

سردار عابدین خرّم فرمانده سپاه عاشورا به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دستور اول ۱۳۸ امین جلسه شورای اسلامی شهر تبریز  حضور داشت اظهار داشت: مقطعی از تاریخ درخشان ملت در این هفته رقم خورده که دشمنان می خواستند از طریق این جنگ مردم را از نظام پشیمان کنند.

 سردار عابدین خرّمادامه داد: رهبر انقلاب در چهل سالگی انقلاب بیانیه گام دوم انقلاب را بیان کرده اند که محصول این بیانیه دستاورد های دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه عامل تعیین کننده دفاع مقدس حضور ملت و مردم در قالب نیروهای داوطلب و بسیج بود، گفت: جنگ یک پدیده مخرب بود که حضور مردم این بلا را دفع کرد.

سردار عابدین خرّم اضافه کرد: اوج اخلاق، معنویت و گذشت و ایثار در دوران دفاع مقدس بود و اصلی ترین سبقه حرکت رزمندگان در جبهه بود که مشکل ترین مشکلات را حل می کرد.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه ما امروز در چهل و یک سالگی انقلاب، همان زورگویی دشمنان در اول انقلاب را مشاهده می کنیم، اظهار کرد: امروز تقابل ما با دشمنان، تمدن سازی است. چالش اصلی ما در این مسیر، تفکر غربی و تکنوکراتی است.

وی تاکید کرد: ما قبل از انقلاب آزادی داشتیم اما این نوع آزادی ها از نوعی است که در دنیا آن را آزادی کمالی می دانند که این نوع آزادی کمالی نیست.

 عابدین خرّم گفت: همه اولین های کلانشهر تبریز از جنس فرهنگ و ادب و مشاهیری است که صف شکنی کرده اند. سابقه تاریخی نشان می دهد، جایگاه فرهنگی اجتماعی تبریز می تواند در کشور و جهان اسلام الگو باشد.

وی با تاکید بر اینکه فرصت درک تجربیات موفق دفاع مقدس و انقلاب مثلا نقش جوانان که بی‌نظیر است، خاطرنشان کرد: احیای هویت انقلابی دیگر وظایف شورا است،  هنرمندانی که با دفاع مقدس قرابت دارند باید به میدان بیاید.

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه با بیان اینکه تصویرسازی شخصیت‌های انحرافی در تبریز و در نظام اسلامی یک اشکال است، گفت: جعل و سانسور هویت انقلابی تبریز، از دیگر آسیب های تبریز است.

فرمانده سپاه عاشورا بی‌عدالتی در نظم ساختاری شهر را از دیگر آسیب‌های شهر دانست و گفت:  در بعضی از مناطق تبریز، حقیقتا تحمل شرایط سخت است و باید عدالت اجتماعی در آن برقرار شود اما نه فقط به نیت جمع کردن رأی بلکه برای رضایت خدا و خلق خداوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: اماکن آلوده در تبریز با وجود کاهش، همچنان وجود دارند، نارضایتی از عملکرد طبیعی است اما باید ضریب این نارضایتی ها را کم کرد. در بعضی مناطق مردم از عملکرد شهردار راضی و در بعضی ناراضی هستند. می‌شود این نارضایتی را کم کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار