90 درصد فرماندهان جنگی جوانان بودند
کد خبر: 970798
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044Y2
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
معاون بازرسی سازمان اطلاعات سپاه:
معاون بازرسی سازمان اطلاعات سپاه با اشاره رمز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی،گفت: 90 درصد فرماندهان جنگی، جوانان بوده که درس و دانشگاه را رها کرده و همچنین حضور نیروهای لایزال و شجره طیبه بسیج و نیز قرارگاه مشترک ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی نیز سبب پیروزی در جنگ شد.

جواد مشیدی در همایش بزرگ دفاع مقدس و جوانان اظهار داشت: جوانان دیروز رسالت مقدس خود را نسبت به اسلام و کشور انجام داده و جوانان امروز نیز رسالت و تکلیف بیشتری بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نیز در خطر بوده و خواهد بود گفت: سه رکن پیروزی انقلاب اسلامی، رهبری، اسلام و ملت بوده و پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز، اهداف انقلاب اسلامی توسط امام خمینی(ره) مطرح شد.

وی با تاکید بر اینکه جهان شرق و غرب تصمیم گرفته بودند که این انقلاب به پیروزی نرسد بیان کرد: چون مبتنی بر دین، عدالت و ظلم‌ستیزی بود و در این راستا، در 21 بهمن سال 57، آمریکا توانمندترین ژنرال خود به نام«هایزر» را به ایران فرستاد و 6 هزار مستشار آمریکایی و سران ارتش دست به دست هم داده تا در ایران کودتا شود و در نتیجه مانع پیروزی انقلاب اسلامی شوند اما به اهداف خود نرسیدند.

مهمترین رموز پیروزی انقلاب اسلامی

مشیدی با تاکید بر اینکه مهمترین رمز پیروزی ایران در جنگ هشت ساله، رهبری امام خمینی(ره) بود بیان کرد: علاوه بر آن، یکی از رموز موفقیت در دفاع مقدس این بود که فرماندهی آن به دست جوانان بوده و 97 درصد شهیدان از قشر ضعیف جامعه و 72 درصد آنان، جوانان بین 15 تا 23 سال بودند.

معاون بازرسی سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به دیگر رموز موفقیت و پیروزی در جنگ تحمیلی اظهار کرد: 90 درصد فرماندهان جنگی، جوانان بوده که درس و دانشگاه را رها کرده و همچنین حضور نیروهای لایزال و شجره طیبه بسیج و نیز قرارگاه مشترک ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی نیز سبب پیروزی در جنگ شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی