درهفته دولت ۹۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر 674 میلیارد تومان افتتاح می‌گردد
کد خبر: 967159
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043bL
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
استاندار قزوین:
مهندس زاهدی گفت: در هفته دولت ۹۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر674 میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان در استان قزوین مورد افتتاح و بهره برداری قرار می‌گیرد.
جوان آنلاین/مهندس زاهدی استاندار قزوین در نشست خبری با خبرنگاران که بمناسبت هفته دولت برگزارشده بود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی وباهنر و همه شهدای ترور‌های سال۶۰ اظهار داشت: سال ۱۳۶۰ در ایران سال پر حادثه‌ای بود، از حوادث وترور‌های خیابانی تا انفجار دفتر نخست وزیری وحوادث ششم و هفتم تیرماه که باعث شد کشور ما تعدادی از مدیران و وزراء و فعالان سیاسی  و شخصیت‌های تاثیرگذار را از دست بدهد.
 
وی افزود: هر کدام از این حوادث می‌توانست یک دولت و کشور را ساقط کند، اما به برکت هوشیاری و رهبری حضرت امام وخون شهدا وحضور مردم جمهوری اسلامی توانست از این حوادث به خوبی عبور کند.

استاندار قزوین در ادامه با تشریح برنامه‌های هفته دولت در استان قزوین گفت: از مجموع ۹۲۸ پروژه‌ای که در قزوین افتتاح خواهد شد تعداد ۵۶۸ پروژه کاملا دولتی هستند و ۲۸۰ پروژه بصورت مشارکتی و ۸۰ پروژه نیز بصورت سرمایه گذاری خصوصی هستند که در هفته دولت مورد بهره برداری یا عملیات آغاز به کارآن‌ها شروع میشود.

زاهدی در باره نوع پروژه‌ها نیز اظهار داشت: در امور زیر بنایی و عمرانی ۷۹۷ پروزه در امور اقتصادی ۹۱ پروژه و در امور فرهنگی و اجتماعی ۴۰ پروژه در استان قزوین در هفته دولت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

استاندار قزوین درپاسخ به سئوال یک خبرنگار که از او پرسید، چرا برخی افراد غیر مسئول به همراه فرمانداران و بخشداران شما به مناطق مختلف استان سفر انتخاباتی می‌کنند و قول تخصیص اعتبارمی دهند؛ اظهار داشت: یک روالی از قدیم بوده و امروز هم هست که برخی شخصیت‌های سیاسی در استان به دنبال جذب اعتبار برای برخی از مناطق خود هستند، اما اعتبارات خارج از برنامه به جای داده نمی‌شود.
 
وی افزود: اختصاص اعتبارات یا دولتی است یا مصوبه شورای برنامه ریزی دارد و اینگونه نیست که هر کسی بتواند اعتباری برای منطقه خاصی اختصاص دهد. من خیلی نباید وارد حواشی‌ها شوم، بلکه باید به کار‌ها و امورات زیربنایی استان توجه کنم، اما حتما در این رابطه به فرمانداران و بخشداران تذکر میدهم.

زاهدی درباره شایعات رفتن خود نیز گفت: من کتبا به وزیرکشور نامه زدم و در نامه خود هم استعفاء را آورده ام و هم تقاضای باز نشستگی دادم و گفتم من در ۲۰ بهمن ماه باز نشسته می‌شوم و تا آن زمان باید وزارت کشوراستانداررا انتخاب کند تا در برگزاری انتخابات مشکلی پیش نیاید.

استاندار قزوین در مورد زمین خواری‌های هفت سنگان نیز گفت: من به اتفاق جناب قدرتی مدیرکل دادگستری برخی مدارک لازم را جمع آوری کردیم و پرونده در تهران در حال رسیدگی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی