برچسب امنیتی ضد جعل هولوگرام
کد خبر: 963557
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042fF
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
برچسب‌های امنیتی به گونه‌ای بوده که باید در هنگام خرید آن به کاربرد‌های مختلف آن توجه و نوع مناسب آن خریداری شود.
خدمات مشاوره هولوگرام شامل چیست؟

به طور حتم با استفاده از مشاوره هولوگرام می‌توان به راحتی بهترین نوع آن را انتخاب نمود. دقت داشته باشید این برچسب‌های امنیتی به گونه‌ای بوده که باید در هنگام خرید آن به کاربرد‌های مختلف آن توجه شده و نوع مناسب آن خریداری شود. مفهوم معنایی هولوگرام که بعد نگار یا تمام نگار می‌باشد به طور کلی همان برچسب‌های امنیتی بوده غیر قابل جعل بوده که در حال حاضر در انواع مختلفی تولید می‌شود. با توجه به استفاده‌های زیادی که از انواع هولوگرام‌ها می‌شود.

هولوگرام چیست؟

امروزه استفاده از برچسب‌های هولوگرامی بسیار زیاد شده است با این حال بهتر است در ابتدا در مورد این برچسب‌ها اطلاعات کاملی داشته باشید. لازم است بدانید هولوگرام را به عنوان یک برچسب رنگین کمانی که ظاهری نقره‌ای دارد می‌شناسند. این برچسب‌ها در مقابل تابش نور تغییرات رنگارنگی داشته که به طور کلی جهت امنیت بیشتر از آن استفاده می‌شود. معادل فارسی هولوگرام نیز تمام نگار بوده و صرفا می‌توان گفت نوعی عکس سه بعدی است که طرح‌های مختلفی دارد. دقت داشته باشید این برچسب که دارای حالت سه بعدی است بر روی محصولات مختلفی از جمله اسناد مهم، پاکت‌ها و اوراق ارزشمند چسبانده می‌شود. با این حال به طور کلی می‌توان گفت استفاده از برچسب هولوگرام می‌تواند به شما کمک‌های زیادی برای تضمین کیفیت محصول نماید که با این حال به طور حتم مشتری راحت‌تر اقدام به خرید خواهد کرد. حال اگر شما هم نیاز به مشاوره هولوگرام و اطلاعات کامل تری از این برچسب‌ها دارید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید و در صورت نیاز نیز از افراد با تجربه مشاوره هولوگرام بگیرید.

مشاوره هولوگرام

با وجود آنچه در مورد برچسب‌های هولوگرامی گفته شد دقت داشته باشید به طور حتم این برچسب‌ها در حال حاضر در انواع مختلفی تولید شده و افراد می‌توانند بنا به نیاز خود نوعی از آن را خریداری کرده و روی و بر روی محصولات و اسناد خود آن را بچسبانند. حال در اینجا اگر از مشاوره هولوگرام استفاده کنید به طور حتم خواهید توانست بهترین نوع آن را که مطابق با نیاز شما است را خریداری نمایید. در این خصوص امروزه شرکت‌های زیادی که در این زمینه تخصص کافی دارند اقدام به ارائه مشاوره هولوگرام نموده اند و افراد می‌توانند به راحتی از این مشاورین کمک بگیرند.
 
برچسب امنیتی ضد جعل هولوگرام

کاربرد برچسب‌های هولوگرامی

به عنوان یک مشاوره هولوگرام باید گفت با توجه به متعدد بودن انواع برچسب‌های هولوگرامی به طور حتم این برچسب‌ها کاربرد‌های امنیتی مختلفی دارد. مثلا افراد می‌توانند با استفاده از این برچسب‌ها از محصولات خود محافظت کرده و از آن‌ها برای تایید اسناد یا آیتم‌های دیگر نیز استفاده نمایند. مشاوره هولوگرام در ادامه می‌گوید یکی دیگر از کاربرد‌های استفاده از برچسب هولوگرام این می‌باشد که مشاهده شده در ایستگاه‌های گاز و فروشگاه‌ها از هولوگرام‌های ایمنی و تایید کارت خوان‌ها یا پایانه‌های بدون سرنشین استفاده می‌شود. برچسب‌ها و استیکر‌های هولوگرافی خالی را نیز میتوان بر روی بسته‌ها استفاده کرد. با این وجود دقت داشته باشید انواع هولوگرام با توجه به کاربرد آن نیز متفاوت می‌باشد و همانطور که گفته شد بنابراین فراموش نکنید که این امر در هنگام خرید برچسب‌ها نیاز به استفاده از مشاوره هولوگرام می‌باشد.

معرفی هولوگرام‌ها بر اساس کاربرد

برچسب‌های هولوگرام که به دلایل امنیتی به فروش می‌رسند به گونه‌ای بوده که بسیار سخت جعل می‌شوند، زیرا این برچسب توسط کارشناسان ارزیابی شده و طبیعتاً برای جعل کردن آن‌ها نیاز به تجهیزات گران قیمتی می‌باشد با این حال به طور حتم این امر صرفه اقتصادی ندارد. با این وجود افراد برای ایمن کردن محصولات خود به راحتی می‌توانند از آن استفاده نمایند. اگر بخواهیم با توجه به نوع کاربرد این برچسب‌ها به گروه بندی هولوگرام بپردازیم باید گفت که برچسب‌ها به چند دسته تقسیم می‌شود که با کمک مشاوره هولوگرام می‌توانید مناسب‌ترین آن را انتخاب نمایید. این موارد عبارتند از:

هولوگرام‌های دارای شماره سریال: این نوع هولوگرام‌ها که بیشتر برای ایجاد امنیت و مدیریت و کنترل اجناس و مدارک هستند به گونه‌ای بوده که دارای شماره سریال‌هایی می‌باشند.

هولوگرام‌های مخصوص کارت شناسایی: این برچسب‌های شفاف بوده که برای انواع کارت‌های شناسایی یا سایر مدارک مورد استفاده قرار می‌گیرد که علاوه بر افزایش طول عمر کارت می‌توان از تقلب و کپی کردن آن نیز جلوگیری به عمل آورد.

هولوگرام‌های نقش برگردان: هولوگرام‌های برگرداندن به گونه‌ای بوده که در هنگام کنده شدن متن یا تصویر خاصی از خود به جا گذاشته که بعضی از آن‌ها به صورت طرحی از برچسب بوده و برخی دیگر به صورت چاپی با رنگ‌های مختلف روی سطح به جا می‌ماند.

هولوگرام‌های دارای طرح مخفی: این هولوگرام‌ها همانطور که از اسمش پیداست به گونه‌ای بوده که متن و تصویر خاصی را درون خود داشته که در حالت عادی قابل رویت نمی‌باشند و باید با استفاده از دستگاه‌های لیزر خان اقدام به رویت آن نمود که معمولاً از آن در مواردی که نیاز به امنیت بالا باشد استفاده می‌شود.

نوار هولوگرام: به منظور محافظت از کارتون و یا بسته‌های که نیاز به محافظت در سطح بالایی داشته باشند مورد استفاده قرار گرفته که در هنگام کنده شدن کلماتی از خود به جا می‌گذارد که این امر نشان دهنده باز شدن بسته میباشد.

فایل‌های هات استاپ: این نوع هولوگرام به گونه‌ای بوده که به صورت حرارتی بر روی سطح فلز، پلاستیک، چرم، کاغذ، پارچه و ... می‌چسبد.
 
برچسب امنیتی ضد جعل هولوگرام
انواع هولوگرام بر اساس ساخت

علاوه بر این که هولوگرام‌ها از نظر کاربرد دارای انواع مختلفی هستند با توجه به شیوه‌های مختلفی که در ساخت آن به صورت دو بعدی سه بعدی و یا ترکیبی مورد استفاده قرار می‌گیرد از این لحاظ نیز این برچسب‌ها تفاوت‌هایی دارد که با این حال به طور حتم نیاز به ویژه‌ای به استفاده از مشاوره هولوگرام در زمان خرید این برچسب‌ها می‌باشد. انواع مختلف این برچسب‌ها از نظر ساخت شامل موارد زیر می‌شود:

• هولوگرام سه بعدی
• هولوگرام ترکیبی دو بعدی و سه بعدی
• هولوگرام ترکیب دو بعدی و هولوگرام ترکیب سه بعدی
• هولوگرام با طرح‌های هولوگرافیکی پیچیده
• هولوگرام قالب نقطه‌ای
• هولوگرام رنگ واقعی
• هولوگرامی چند کاناله
• هولوگرام تصویر متحرک
• هولوگرام شفاف
• هولوگرام ضد سرقت
• هولوگرام معمولی
• هولوگرام چاپ گرم

اهمیت استفاده از هولوگرام

یکی از مهمترین اهمیت‌های استفاده از برچسب‌های هولوگرام این بوده که شما با استفاده از این برچسب‌ها می‌توانیم مشتریان بیشتری را به سمت محصولات خود جلب نماید؛ به طوری که امروزه بیشتر مصرف کنندگان محصولاتی را انتخاب می‌کنند که دارای برچسب امنیتی هولوگرام باشد، زیرا به طور حتم این برچسب‌ها اعتبار اجتماعی کالا‌ها را بالا می‌برد. همچنین هولوگرام‌ها علاوه بر امنیت بر زیباتر کردن محصول نیز تاثیر داشته که از لحاظ روانی نیز می‌تواند تاثیر مثبتی داشته باشد. با این وجود به اهمیت استفاده از این هولوگرام‌ها پی میبریم. همانطور که گفته شد هزینه جعل کردن این برچسب‌ها بسیار زیاد بوده با این حال کمتر کسی به فکر ساخت نوع تقلبی آن می‌باشد.
 
برچسب امنیتی ضد جعل هولوگرام
نکات مهم در هنگام خرید هولوگرام

افراد با تجربه که در ساخت و مشاور هولوگرام در انواع مختلف دارای تخصص هستند به طور حتم می‌تواند به خریداران این برچسب‌ها مشاوره هولوگرام داده و آن‌ها را در هنگام خرید این برچسب‌ها کمک نمایند. لازم است بدانید اگر اقدام به خرید نوع مرغوب این برچسب‌ها کنید علاوه بر اینکه می‌توانید آن را با هزینه واقعی خریداری کنید به طور حتم به راحتی از کیفیت آن مطلع خواهید شد. دقت داشته باشید در هر صورت باید هولوگرامی خریداری نمایید که امکان چاپ آن وجود نداشته به طوری که باید با تکنولوژی بسیار پیشرفته و پیچیده‌ای ساخته شده باشد. در مورد قیمت خرید این برچسب‌ها نیز اگر نیاز به مشاوره هولوگرام داشته باشید باید بدانید که با وجود متفاوت بودن انواع آن به طور حتم قیمت این برچسب‌های امنیتی نیز متفاوت می‌باشد. با این حال می‌توان گفت قیمت انواع هولوگرام بسته به افکت‌های هولوگرام، نوع هولوگرام، اندازه هولوگرام و جنس هولوگرام تفاوت‌های زیادی دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار