تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری چیست؟
کد خبر: 962100
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Hk
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
مصدومیت دوباره سهراب مرادی در استانه رقابتهای جهانی کادر فنی را در شوک قرار داده است وزنه برداری که امید اول ما در کسب مدال طلای چهانی والمپیک به حساب می آید . سهراب در آستانه رقابت‌های جهانی در تمرینات کتفش در رفت و حالا برای مداوای او قرار است عازم آلمان شود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : آنچه مشخص است اینکه پسر مودب و خوش اخلاق وزنه برداری این روز‌ها، حال و روز خوبی ندارد و در همین چند ماه گذشته از سال جدید دوباره درگیر مصدمیت شده است. تجویز پزشک معالج سهراب مرادی این است که او هر چه زودتر باید کار‌های درمانی‌اش را آغاز کند تا شانس درمان به موقع و موثر را در آستانه المپیک از دست ندهد. این در حالی است که مشکلاتی در این راه وجود دارد.
تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری چیست؟
گفته می‌شود سهراب حضور در مسابقات جهانی تایلند را از دست داده، موضوع که البته پزشک معالجش در آلمان رد کرده و معتقد است اگر او هر چه زودتر درمان موثر و لازم را شروع کند، حتی شاید به همین جهانی هم برسد، جهانیِ سرنوشت‌سازی که بخشی از مسیر المپیکی این قهرمانِ بزرگ خواهد بود.
پزشک معالج در آلمان تجویز کرده که هر چه زودتر باید سهراب را معاینه و درمان آغاز شود برای همین قرار است او هر زودتر به آلمان اعزام شود این در شرایطی است که ۸ روز از انتخابات فدراسیون وزنه برداری می‌گذرد و با وجود اینکه علی مرادی توانست با قاطعیت برای چندمین بار برای کرسی ریاست بنشیند، اما هنوز وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع و معارفه تعلل می‌کند و دلیل آن مشخص نیست؟
هر چند تا زمان مراسم تودیع ،سرپرست کار‌های مربوط به فدراسیون را پیگیر است، اما بی شک از توان و تجربه‌ای که از علی مرادی در چند سال نشان داده بیانگر آن است که نمی تواند در مساله مهم سهراب با تمام توان و انرژی کار کند و پیگیر درمان سهراب باشد.
پیش از این یک بار دیگر سهراب از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده بود که با هماهنگی‌های علی مرادی او عازم هانوفر آلمان شد و بدون اینکه زیر تیغ جراحی برود تمریناتش را از سر گرفت.
پس بهتر است وزارت ورزش با برگزاری مراسم تودیع و معارفه دست مرادی را برایپیگیری این وزنه بردار خوش آتیه در مسابقات جهانی و المپیک باز بگذارد تا رئیس فدراسیون بتواند در آستانه مسابقات جهانی با برنامه ریزی درست تیمی درخور کشورمان را عازم مسابقات جهانی کند.
تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری چیست؟
بی شک پرداختن به موضوعات کم‌اهمیت و تعلل در صدور حکم ریاست علی مرادی، قطعا علاوه بر اینکه همچنان فضای ناامن و بی‌ثباتی را بر ورزش المپیکی ایران حاکم می‌کند، تاثیر مستقیمی روی شانس اول طلای کاروان ورزش ایران در المپیک توکیو خواهد داشت. وزنه‌برداری در یک سال آینده مسابقات گزینشی و همچنین المپیک را در پیش دارد. ما تنها دو سهمیه در بخش مردان داریم که باید حداکثر استفاده را از آن ببریم.
تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری چیست؟
حال سؤال اینجاست که چرا وزارت ورزش تا این اندازه دست‌دست می‌کند و مراسم معارفه رئیس یکی از مهمترین فدراسیون‌های کشورمان در سال منتهی به المپیک برگزار نمی‌شود؟ سال آینده مسابقات المپیک ۲۰۲۰ برگزار می‌شود و تعلل این روز‌ها می‌تواند افسوس و حسرت را در پی داشته باشد به خصوص اینکه یکی از شانس‌های اصلی کسب مدال ایران در این مسابقات یعنی سهراب مرادی با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند و باید هر چه سریع‌تر کار‌های درمانی‌اش را آغاز کند، اما در فدراسیونی که رئیس آن انتخاب شده همچنان سرپرست فعالیت می‌کند و این سؤال پیش می‌آید که چه کسی باید کار‌های نهایی اعزام مرادی را انجام داده و دستورات لازم را در فدراسیون در این باره صادر کند؟ مبادا تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری باعث شود در آستانه مسابقات جهانی ضربه جبران ناپذیری وارد شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار