بلوا علیه مدیریت خانه سینما؛ هر بار به بهانه‌ای!
کد خبر: 956522
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040pm
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
گویا بلوا به پا کردن عده‌ای از داخل خانه سینما بر علیه مدیریت خانه سینما تمامی ندارد و این افراد هر روز از اسم رمز جدیدی رونمایی می‌کنند!
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: گویا بلوا به پا کردن عده‌ای از داخل خانه سینما بر علیه مدیریت خانه سینما تمامی ندارد و این افراد هر روز از اسم رمز جدیدی رونمایی می‌کنند! یک روز بحث بالاکشیدن عیدی اهالی سینما را مطرح می‌کنند و بعد کاشف به عمل می‌آید که لیست و مدارک پرداخت عیدی وزارت ارشاد به اهالی سینما بدون کم و کاست در اختیار رییس سازمان سینمایی وزارت ارشاد قرار گرفته و روز دیگر انتخاب فاطمه معتمدآریا عضو هیات مدیره به سمت رییس انجمن بازیگران را بهانه قرار می‌دهند که باید از هیات مدیره استعفا دهد درحالی‌که زمان چندانی تا انتخاب هیات مدیره جدید باقی نمانده است!

در تازه‌ترین گرا دادن این افراد، ثبت صنف‌ها در وزارت کار مورد بهانه قرار گرفته و برخی از انجمن‌ها به تحریک برخی افراد معدود در خانه سینما از ثبت صنف در وزارت کار سر باز می‌زنند که این سرپیچی ممکن است به قیمت از دست رفتن رای این انجمن‌ها در انتخابات مجمع عمومی خانه سینما و همچنین محرومیت اعضای آن از امکانات بیمه‌ای و رفاهی وزارت کار تمام شود. جالب آنکه افرادی داعیه‌دار این مخالفت با ثبت صنف‌ها شده‌اند که روزگاری خود به دنبال ثبت صنف‌ها در خارج از وزارت ارشاد بودند و خانه سینما را بابت عدم پیگیری این موضوع مذمت می‌کردند، اما امروز در صدد تحریک اعضای برخی انجمن‌ها برای رویارویی با مدیریت خانه سینما و حتی به تجمع کشاندن این قشر با سوار شدن بر موج احساسات مطالبات صنفی هستند!

گویا صنف بهانه است و مشکل برخی تسویه حساب شخصی با منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما است و از الان ضمن چشم داشتن به کرسی هیات مدیره، گوشه چشمی نیز به صندلی مدیرعاملی این نهاد صنفی دارند بدون آنکه توجه داشته باشند که دوره این رفتار‌های پوپولیستی و عامه‌پسندانه از طریق خط دادن به رسانه‌ها و خبرچینی برای برخی در خارج از محیط فرهنگ و سینما به سر آمده است و هم اهالی سینما و هم نهاد‌های نظارتی فریب این قبیل رفتار‌های به ظاهر در خدمت منافع صنفی، اما در باطن در خدمت منافع فردی رانمی‌خورند.
برچسب ها: خانه سینما
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار