پیشنهاداتی برای واکنش بیشتر آقای شهردار
کد خبر: 954902
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Pe
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
شهردار تبریز در حالی به کاری که خود انجام داده، واکنش نشان داده که حرف‌وحدیث برای «واکنش نشان‌دادن» کم نیست و بجاست که شهردار تبریز در این موارد نیز به صحنه پاسخگویی وارد شود.

 شهردار تبریز چند روز پیش، به انتصابی که خودش انجام داده واکنش نشان داده و گفته شخصاً چنین می‌کنم و چنان می‌کنم و الخ.

او در بخشی از واکنش خود آورده بود: واقعیت این است که امام جمعه تبریز، پدر معنوی همه ما محسوب شده و منویات ایشان همواره برای ما قابل احترام است اما بنده در انتخاب مدیران شهرداری به جهت اینکه خوب و بد اقدامات آنها پای عملکرد من نوشته می‌شود، خودم شخصاً تصمیم می‌گیرم.

 صرفاً پیشنهادهایی را برای واکنش شهردار تبریز به خاطر برخی پروژه های نیمه کاره رها شده و در دست اجرا همچنین موضوعاتی از قبل اضافه کردن نیروی انسانی در خدمات‌رسانی به امور خارجه مطرح می‌کنیم.

شهردار تبریز در حالی به کاری که خود انجام داده، واکنش نشان داده که حرف‌ و حدیث برای «واکنش نشان‌دادن» کم نیست و بجاست که شهردار تبریز در این موارد نیز به صحنه پاسخگویی وارد شود.

چند روزی است که صحبت‌ها در مورد تبدیل وضعیت یکی از آقازاده‌ها مرتب به گوش می‌رسد و کارگران را که سابقه سال‌ها خدمت و حتی گاه سوابق تحصیلی مفصل دارند دل‌آزرده می‌کند.

چطور ممکن است کارگری 15 سال تمام در انتظار ارتقای وضعیت قرارداری خود ناامید باشد اما یک آقازاده‌ و نورچشمی، در عرض دو ماه به موقعیت شغلی طلایی دست پیدا کند. واکنش شهردار تبریز به این تبعیض و تناقض چیست؟

خدمات‌دهی به وزارت امورخارجه موضوعی است که اخیراً توسط یک عضو شورا مطرح شده است.

قطعاً واکنش شهردار تبریز به این موضوع می‌تواند روشن‌مان کند که شهرداری چه صنمی با وزارت امورخارجه دارد؟

سال گذشته یکی از نزدیکان عضو شورا توانست به فاصله چند ماه تبدیل وضعیت شود و مدیر یکی از سازمان‌های شهرداری تبریز شود. واکنش شهردار تبریز به این موضوع چیست؟

با مرور خدمات عمومی در سطح شهر، می‌توان به لیست مواردی که واکنش شهردار تبریز را می‌طلبد، باز هم اضافه کرد اما فعلاً همین چند فقره شاید جرقه‌ای باشد برای روشن‌شدن بسیاری از ابهامات.

از طرفی چه خوب می‌شود شهردار تبریز کمی بیشتر در مورد روند پایان پروژه های چند ساله گذشته امیدواری بیشتری را شامل حال شهروندان نماید و توضیح دهد علت عدم پیشرفت سریع موضوع قطار شهری یا وضعیت به دور از انتظار فضای سبز تبریز نسبت به کلان‌شهرهای دیگر چیست؟

راستی قرار نیست که شهردار تبریز تنها به انجام اموری که خود باعث آن شده است جواب پس دهد بلکه عملکرد منصوبین خود را نیز پاسخگو باشد بد نیست!

ضمنا تذکرات یکی از اعضای شورای شهر در جلسات اخیر بدین شرح است:

*آقای شهردار پدیده جدیدی به نام شرکت پاک شهر ظاهر شده که از شرکت‌های اقماری همشهری است.  مدیران شما از طریق این شرکت نیرو وارد بدنه شهرداری می‌کنند ، باز هم "اقوام " در اولویت اول هستند. 

*شهرداران قبلی برای نیروهای امنیتی و سیاسی خدمات می دادند ولی ندیده بودیم به وزارت امورخارجه خدمات بدهند،این پدیده در دوران شما انجام می‌شود! واقعا چه بده بستانی وجود دارد؟ 

*به مدیران خود دستور بدهید فقط از اقوامی که ساکن  تبریز هستند،استخدام کنند چون وقتی از شهرستان نیرو می‌آورند ،مجبور می‌شوند از املاک شهرداری در اختیار آنان قرار دهند و با هزینه شهرداری تجهیز کنند!نهادهای ناظر یا لوچ یا به طور کلی کور شده‌اند که این تخلفات را نمی‌بینند. 

*آقای شهردار،مجوز تبدیل وضعیت کارکنان چه شد؟ نور چشمی‌ها، دور از چشم همگان به صورت ناعادلانه  تبدیل وضعیت می‌شوند.چنانکه اخیراً دو نفر از نورچشمی‌ها تبدیل وضعیت شده‌اند.در حالی که افرادی هستند ۱۵ سال است کار می‌کنند ولی تبدیل وضعیت نشده‌اند. 
 
آقای شهردار امتیاز دادن به این و آن دیگر بس است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار