لو رفتن شارلاتانیسم «نتانیاهو» و «بی‌بی‌سی فارسی» در قضیه آب
کد خبر: 951638
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zZ0
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
دروغگویی عناصر ضدانقلاب درباره بحران آب کشور
افزایش نزولات جوی و بارش‌ها در نخستین روز‌های سال جاری اگر چه خسارات تأثربرانگیزی را برای برخی هموطنان عزیزمان ایجاد کرد؛ اما به‌وضوح به اثبات رساند که القای بحران عناصر ضدایرانی و ضدانقلاب از نتانیاهو گرفته تا دستگاه تبلیغاتی دولت انگلیس پیرامون موضوع آب در ایران صرفاً یک پروپاگاندای کثیف برای تهدید روانی مردم ایران بوده است.
سرویس جامعه جوان آنلاین: خردادماه سال‌۹۷، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی که در نزد افکار عمومی جهانیان به «شیاد و شارلاتان بزرگ» شهره است طی ویدیویی خطاب به مردم ایران، از بحران آب در کشور ما گفت و اصطلاحاً برای مردم ما اشک تمساح ریخت. این نخست‌وزیر رژیم کودک‌کش صهیونیستی با سیاهه‌ای از جنایت علیه بشریت و اقدامات ضدایرانی، در یک فریبکاری آشکار با انتشار یک پیام ویدیویی خود را دوست مردم ایران معرفی کرد و برای آموزش مقابله با بحران آب به مردم ما اعلام آمادگی کرد! نکته قابل تأمل و البته مضحک آنکه، چند روز پیش از این دغل‌کاری نتانیاهو، روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» فاش کرده بود که در سال۲۰۱۱ (۱۳۹۰)، نتانیاهو از «تمیر پاردو»، رییس وقت موساد و «بنی‌گانتس» فرمانده ستاد کل نظامیان رژیم صهیونیستی خواسته بود که ظرف ۱۵روز به ایران حمله کنند، اما بر اساس گزارش‌ها، این دو مقام امنیتی و نظامی صهیونیستی از اجرای این امر به سبب تبعات فزاینده آن خودداری کردند.

کمک‌رسانی «بی‌بی‌سی» فارسی به نتانیاهو
اما پس از اقدام دغل‌کارانه نتانیاهو در اظهار دوستی با مردم ایران و اعلام آمادگی برای کمک به مردم ما در قضیه بحران کمبود آب، شبه رسانه ضدایرانی «بی‌بی‌سی» فارسی نیز همچون همیشه برای نخست‌وزیر جلاد رژیم صهیونیستی، رپرتاژ آگهی رفت و به پوشش ویژه پیام ویدیویی فریبکارانه نتانیاهو پرداخت.
این شبه‌رسانه پیش‌تر نیز در چندین نوبت اقدام به مصاحبه با نتانیاهو کرده بود و این فرد ضدایرانی از طریق تریبون رسانه ملکه، اظهارات سخیفی را علیه مردم ایران مطرح کرده بود.
در اواسط سال‌۹۲، شبه رسانه ضدایرانی «بی‌بی‌سی» فارسی با نتانیاهو، نخست‌وزیر فاسد و جنایت‌کار رژیم غاصب صهیونیستی، مصاحبه‌ای تصویری و ویژه را ترتیب داد و یک رپرتاژ آگهی مخصوص را برای نخست‌وزیر کودک‌کش رژیم جعلی صهیونیستی، تهیه کرد.

در این مصاحبه نتانیاهو از تریبون «بی‌بی‌سی» فارسی نهایت بهره را برد و علیه ایرانیان و هویت آن‌ها به لجن‌پراکنی پرداخت که البته اظهارات سخیف این نخست‌وزیر فاسد به مضحکه کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد.
«بی‌بی‌سی» فارسی همچنین در همان مقطع تابستان‌۹۷، به‌طور ویژه اقدام به پوشش مسائل مرتبط با آب در ایران می‌کرد و سعی داشت اینچنین به مخاطبان خود القاکند که مسأله آب در ایران در حال تبدیل شدن به یک بحران امنیتی است.

همچنین این رسانه انگلیسی به‌طور ویژه و با آب‌و‌تاب و بهره‌گیری از تکنیک «برجسته‌سازی کاذب» اخبار مربوط به اعتراضات کشاورزان به موضوع کمبود آب در برخی مناطق کشور از جمله اصفهان را پوشش می‌داد.
«تمدن و بقای ایرانی به‌دلیل شرایط آبی در معرض تهدید است»؛ «تضاد امنیت آبی و غذایی در جمهوری اسلامی»؛ «بحران آب و فروپاشی جامعه ایران»؛ این عناوین تنها بخشی از بزرگنمایی اغراق‌گونه یا اصطلاحاً آگراندیسمان شبه رسانه «بی‌بی‌سی» فارسی در مورد وضعیت آب در ایران طی سال گذشته بود.
در واقع دشمنان مردم ایران که آرزوی شوم آسیب‌رساندن به تمامیت ارضی کشورمان و مخدوش کردن هویت جامعه ایرانی را دارند از هر موضوعی دستمایه‌ای برای القای بحران و ناکارآمدی در جامعه ایران می‌آفرینند، اما بعد‌ها مشخص می‌شود که تراژدی‌سازی و زنگ خطر زدن آن‌ها، فقط برای خالی کردن دل مردم ایران و ارعاب آن‌ها بوده و القای بحران توسط آن‌ها در موضوعات مختلف در جامعه و کشور ایران، فاقد مبنا و مستند علمی بوده است.

پروپاگاندای کثیف عناصر ضدایرانی
کمااینکه افزایش نزولات جوی و بارش‌ها در نخستین روز‌های سال جاری اگر چه خسارات تأثربرانگیزی را برای برخی هموطنان عزیزمان ایجاد کرد؛ اما به‌وضوح به اثبات رساند که القای بحران عناصر ضدایرانی و ضدانقلاب از نتانیاهو گرفته تا دستگاه تبلیغاتی دولت انگلیس پیرامون موضوع آب در ایران و ترساندن مردم ایران از این رهگذر، هیچ‌گونه مبنا و مستند علمی نداشته و صرفاً یک پروپاگاندای کثیف برای تهدید روانی مردم ایران بوده است.

عناصر ضدایرانی و ضدانقلاب با سردمداری رسانه بدنامی همچون «بی‌بی‌سی» فارسی در حالی طی سال‌های گذشته در بوق و کرنا می‌کردند که بحران آب و خشکسالی مداوم جامعه ایران را به سمت فروپاشی می‌کشاند که تنها بارندگی دو هفته ابتدایی فروردین‌ماه سال جاری ۱۹ برابر میزان بارندگی سال گذشته بود و در بارش‌های اخیر ۴۴ تالاب کشور از ۴۰ تا ۱۰۰ درصد آبگیری شده و حجم آب سد‌ها ۶۴ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

اما فارغ از اشتراک مواضع نخست‌وزیر کودک‌کش رژیم صهیونیستی و شبه رسانه ضدایرانی «بی‌بی‌سی» فارسی در القای دروغین بحران در شوون مختلف در جامعه ایران، آنچه تعجب‌آور است، ادعا‌های نتانیاهو و رسانه بدنام و ضدایرانی «بی‌بی‌سی» فارسی مبنی‌بر ایران‌دوستی و آمادگی برای آموزش مقابله با بحران آب به مردم ایران است! قطعاً تنها یک شیاد وقیح می‌تواند با انبوهی از اقدامات ضدایرانی، مدعی دغدغه برای ایران و ایرانیان شود. مردم ایران فراموش نکرده‌اند که همین نتانیاهو و دستگاه جاسوسی رژیم جنایتکار متبوعش عاملان اصلی ترور دانشمندان هسته‌ای ایران اسلامی و ده‌ها اقدام ضدایرانی دیگر هستند.

سال‌۲۰۱۶ «فیل جرالدی»، افسر سابق سیا و بخش اطلاعات ارتش آمریکا طی یادداشتی در پایگاه خبری «آی‌آرآی سنتر» اذعان کرد در روز ۲۸نوامبر سال‌۲۰۱۰ (۸آذر۱۳۸۹) سازمان‌های جاسوسی و اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی با همکاری گروهک منافقین اقدام به ترور «مجید شهریاری» دانشمند هسته‌ای ایران کردند.
همچنین NBC آمریکا نیز فوریه‌۲۰۱۲ به نقل از یکی از فرماندهان ارتش آمریکا، به دست داشتن سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان اذعان کرد که «مأموران موساد، اعضای گروهک تروریستی منافقین را برای ترور افراد مشخصی آموزش می‌دهند و واشنگتن به طور کامل در جریان عملیات‌های محرمانه قرار دارد». «بی‌بی‌سی» فارسی نیز در اقدامات ضدایرانی دست کمی از نتانیاهو ندارد. شناسنامه «بی‌بی‌سی» با ایران‌ستیزی گره خورده است. از سال۱۳۸۷ به بعد نیز که بخش فارسی تلویزیون «بی‌بی‌سی» راه‌اندازی شد، عناد و ایران‌ستیزی دست‌اندرکاران این رسانه، تمرکز بیشتری یافت. به‌گونه‌ای که نقش این رسانه در عملیات خرابکارانه و غائله‌هایی همچون فتنه۸۸ و اغتشاشات دی‌ماه‌۹۶، آشکار و غیرقابل انکار است؛ بنابراین ادعا‌های این عناصر ضدایرانی مبنی‌بر نگرانی برای مردم ایران و تحلیل‌های دروغ‌شان از وضعیت کشورمان، هرکسی را به خنده
وامی‌دارد.
منبع: صبح نو
برچسب ها: نتانیاهو ، بی بی سی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار