پیشرفت ۷۰ درصدی طرح‌های عمرانی منطقه ۴شهرداری کاشان
کد خبر: 942883
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003xHn
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان خبر داد
مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان از اجرای ۱۲ طرح عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد در این منطقه شهری خبرداد.

ابوالفضل ساروقیان، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۶۴ میلیارد ریال در حال اجرا است.

به گفته وی،احداث بوستان مسکن مهر، زمین چمن مصنوعی، ساماندهی محور بعثت شامل احداث پارک حاشیه‌ای، زیرسازی، آسفالت و آزادسازی، پارک جدید مسکن مهر، پارک مخصوص نابینایان، آسفالت معابر اصلی و فرعی، اصلاح ترافیکی نقاط حادثه‌خیز تقاطع های بعثت، سردار قاسمیه(شهید جانجانی _ دیزچه) تعدادی از مهمترین پروژه های اجرایی در این منطقه است.

ساروقیان، اجرای ۵۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع آسفالت مکانیزه و ۲۰ هزار مترمربع آسفالت دستی را یادآورشد وگفت: این میزان آسفالت در مجموع با هزینه ۳۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال انجام شده است.

وی افزود: طی ۶۷ مورد توافق نامه نیز به وسعت ۸ هزار و ۴۲۶ مترمربع آزادسازی با هزینه ۹۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال انجام شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری کاشان، احداث ۳۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع پارک های در حال احداث در این منطقه را تاکید کرد و گفت: کل مساحت منطقه ۲۲۰۰ هکتار است که ۱۵۸ هکتار آن فضای سبز منطقه، شامل 63 هکتار فضای سبز شهری و ۹۵ هکتار جنگل و کمربند سبز می باشد.

ساروقیان، از ۶۴۰۰ مترمربع بلوک فرش و جدول گذاری به طول ۵۹۰۰ مترمربع در منطقه نیز خبر داد.

وی در پایان از افتتاح دو طرح بوستان مسکن مهر و زمین چمن مصنوعی چهل دختران در منطقه چهار شهرداری کاشان خبر داد و گفت: این دو طرح در دهه فجر افتتاح می شود.

برچسب ها: کاشان ، شهرداری ، پروژه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار