هزینه در حوزه فرهنگ و هنر کاملا سودآور است
کد خبر: 939633
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003wRN
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
شهردار کاشان تاکید کرد
شهردار کاشان هزینه کردن در حوزه فرهنگ و هنر را کاملا سودآور دانست و گفت: زیربنای توسعه شهری مبتنی بر زیرساخت های فرهنگی جامعه است و شهرداری ها نمی توانند در مورد فرهنگ عمومی بی تفاوت باشند.

سعید ابریشمی راد در در آیین افتتاح سیصد و هفتاد و هفتمین نمایشگاه استانی کتاب در مصلای بزرگ کاشان ضمن تاکید بر مستندنگاری علوم اظهار داشت: علوم شفاهی به مرور زمان در طول تاریخ دچار انحرافات می شود چرا که جامعه فرهیخته به سمت مستندنگاری روی آورده است.
شهردار کاشان قرآن کریم را کامل ترین کتاب دانست و افزود: کتاب در جامعه به عنوان یک ابزار موثر در توسعه فرهنگ عمومی قلمداد می شود و قرآن کریم در بین تمامی کتب تاثیر بیشتری دارد.
ابریشمی راد قرآن کریم را ارزشمندترین کتاب در جهان دانست و افزود: قرآن کریم تا به انتها راهنمای بشر بوده فلذا باید آیات را به دقت قرائت و از این کتاب آسمانی پیروی کرد و از آنجا که این کتاب آسمانی اعجاز رسول اکرم بوده صحت این موضوع را تایید می کند.

وی با بیان اینکه کتاب در جامعه به عنوان یک ابزار موثر در توسعه فرهنگ عمومی قلمداد می شود، گفت: قرآن کریم از میان تمامی کتب با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد موثرین ابزار برای ارتقای سطح فرهنگ عمومی جامعه قلمداد می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار