بایگانی الکترونیک موقوفات استان تا پایان سال راه اندازی می‌شود
کد خبر: 936917
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003vjZ
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی:
معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از راه اندازی بایگانی الکترونیک موقوفات خراسان رضوی تا پایان سال ۹۷ خبر داد.


حجت الاسلام ذاکری، معاون حقوقی و ثبتی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان داشت: با توجه به راه اندازی سامانه جامع موقوفات از سال 90 و در راستای راه اندازی بایگانی الکترونیک، از ابتدای سال حدود 70 درصد کار اسکن، بارگذاری و دسته بندی تصاویر کلیه پرونده های بایگانی ادارات اوقاف انجام شده و تا پایان سال به اتمام می رسد.
وی، تصریح کرد: این برنامه با هدف تسهیل در انجام امورات، پاسخگویی سریع، به موقع و دقیق به مراجعین، جلوگیری از بروز آسیب های چرخش پرونده های فیزیکی در سطح ادارات و حفظ و نگهداری اسناد و مدارک وقفی انجام می شود.
حجت الاسلام ذاکری با بیان اینکه انجام صحیح و دقیق کار با نظارت مستمر گروه نظارتی صورت می پذیرد، اظهار داشت: تامین تجهیزات لازم برای انجام با کیفیت اسکن اوراق، آموزش نیروهای اجرایی کار و راه اندازی 3 قرارگاه متمرکز در مرکز استان برای بارگذاری تصاویر، دسته بندی و نامگذاری تصاویر در سامانه جامع موقوفات کشور از اقدامات انجام شده است.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 6 میلیون و 700 هزار برگ از اسناد اسکن و در سامانه جامع موقوفات بارگذاری شده است، افزود: پیش بینی می شود که این عدد تا پایان این پروژه به بیش از 8 میلیون برگ برسد.

 

 

برچسب ها: مشهد ، وقف ، خراسان ر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین