حکم شلاق تازه عروس در دیوان عالی کشورتأیید شد
کد خبر: 936151
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003vXD
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۷
حکم شلاق مرد و زنی که متهم به ارتباط نامشروع هستند در دیوان عالی کشور تأیید شد. بدین ترتیب حکم دو متهم به زودی اجرا می‌شود. متهمان در تمامی جلسات دادگاه جرم خود را انکار کرده‌بودند.
حکم شلاق مرد و زنی که متهم به ارتباط نامشروع هستند در دیوان عالی کشور تأیید شد. بدین ترتیب حکم دو متهم به زودی اجرا می‌شود. متهمان در تمامی جلسات دادگاه جرم خود را انکار کرده‌بودند.
به گزارش خبرنگار ما، اوایل سال جاری مردی جوانی به نام آرش با مراجعه به اداره پلیس از همسرش به نام مهسا به اتهام رابطه با مرد غریبه شکایت کرد و گفت: مدتی بود به رفتار‌های همسرم مشکوک بودم تا اینکه روزی تلفن همراهش را دیدم و متوجه شدم با مرد جوانی به نام نیما رابطه دارد. شاکی در ادامه گفت: بیشتر از یکسال از عقد ما نمی‌گذرد که همسرم به من خیانت کرده و از او انتظار نداشتم با من چنین رفتاری کند. از آن دو نفر شکایت دارم. با طرح این شکایت، زن و مرد جوان بازداشت شدند و تحت بازجویی قرار گرفتند. در بازجویی‌ها زن جوان جرمش را انکار کرد و گفت: همسرش اشتباه می‌کند. آن زن ادامه داد: در این یکسال زندگی خوبی داشتیم و من با شوهرم خوشبختم، اما نمی‌دانم چرا او به من مشکوک شده است. من نیما را قبل از ازدواج می‌شناختم و بعد از ازدواج دیگر با او رابطه نداشتم. در ادامه مرد جوان هم جرمش را انکار کرد. در حالی که دو متهم جرم خود را انکار می‌کردند بازپرس پرونده با توجه به مدارک و شواهد کیفرخواست آن‌ها را به اتهام رابطه نامشروع صادر کرد و پرونده را برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاد.
در اولین جلسه تحقیقات که در دادگاه تشکیل و مشخص شد آن‌ها از سال‌ها قبل با هم ارتباط داشتند، اما خانواده مخالف ازدواج آن دو بودند که آرش از او خواستگاری می‌کند و با هم ازدواج می‌کنند.
مرد جوان نیز در تحقیقات گفت: به مهسا علاقه داشتم، اما به‌خاطر مشکلاتی که داشتیم او گفت: بی‌فایده هست و نمی‌توانیم با هم ازدواج کنیم. از طرفی اصرار من هم بی‌فایده بود تا اینکه با آرش ازدواج کرد. متهم ادامه داد: در مدت آشنایی‌مان چیزی برای مهسا کم نگذاشتم و خواستم صبر کند تا بقیه مشکلات تمام شود ولی قبول نکرد و ازدواج کرد. سعی کردیم بعد از آن همدیگر را فراموش کنیم، اما نشد و مهسا می‌گفت: نمی‌تواند مرا فراموش کند و به همین خاطر چندباری با هم ارتباط تلفنی برقرار کردیم. مرد جوان در آخر گفت: بعد‌ها فهمیدم او با اصرار برادرش با آرش ازدواج کرده و با میل خودش نبوده است. مهسا و آرش عقد کرده بودند این شد که به او گفتم اگر آرش را دوست نداری بهتر است در همین دوره عقد، طلاق بگیری که او هم قبول نکرد. باور کنید ارتباط ما در حد تماس تلفنی بوده و حتی در این مدت همدیگر را ندیدیم. هدفم این بود اگر مهسا مطمئن به ازدواجش نیست خودش و آرش را بدبخت نکند. ولی آرش به چشم یک رقیب عشقی به من‌نگاه می‌کند و کینه دارد.
زن و مرد جوان بار دیگر ارتباط نامشروع را انکار کردند، اما مدارک در پرونده نشان می‌داد آن‌ها بار‌ها با هم بیرون رفته و عکس‌های یادگاری هم داشته‌اند. بدین ترتیب بعد از تحقیقات در دادگاه دو متهم در اولین جلسه رسیدگی به پرونده محاکمه شدند. در آن جلسه شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد و گفت: به‌خاطر این موضوع ضربه روحی و روانی زیادی دیده است به همین دلیل برای آن‌ها درخواست مجازات کرد و حاضر به گذشت نیست. در ادامه متهمان در جایگاه حاضر شدند و بار دیگر جرمشان را انکار کردند و مدعی شدند عکس‌ها و متن پیامک‌ها مربوط به قبل از ازدواج مهسا بوده است. در پایان هیئت قضایی با توجه با مدارک در پرونده بعد از شور، دو متهم را در ارتکاب عمل ارتباط نامشروع مجرم تشخیص داده و به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کرد. این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد و از سوی شعبه ۲۹ دیوان عالی کشور نیز مورد تأیید قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار