۱۳ آبان نماد هویت ایران در برابر زیاده خواهی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا است
کد خبر: 933466
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003upu
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
معاون استاندار و فرماندار شاهرود
معاون استاندار و فرماندار شاهرود : ۱۳ آبان نماد هویت ایران در برابر زیاده خواهی استکبار جهانی و در راس آن آمریکا است.
حسین بابامحمدی

معاون استانداروفرماندار شاهرود در راهپیمایی مراسم سیزده آبان ضمن بیان اینکه فهرست خباثت و خیانت‌های آمریکا در منطقه کتاب قطوری است، ابراز داشت: ملت ایران همواره سد راه تحقق خواسته‌های استکبار خواهند شد ازاین‌رو تنها ابرقدرت مستقل منطقه شناخته می‌شود.
محمد کرم محمدی بابیان اینکه ۱۳ آبان نماد هویت مردم ایران در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار است، اضافه کرد: امریکا می‌کوشد تا با تحریم‌های ظالمانه خود ملت ایران را مجبور به تن دادن به خواسته‌های خود کند غافل از اینکه این مردم تا پای جان ایستاده و نخواهد گذاشت استکبار آرزوی‌های خود را عملیاتی کند.
وی بابیان اینکه خلق بحران مهم‌ترین سیاست آمریکا و خباثت آن‌ها در منطقه است، ابراز داشت: در این چهار دهه آمریکا بارها تلاش کرد تا با ایجاد اغتشاش و ناامنی در منطقه به اهداف موردنظر خود دست پیدا کند که با هوشیاری ملت ایران این بحران‌ها یکی‌یکی با موفقیت پشت سر گذاشته شد.
فرماندار شاهرود در ادامه تصریح کرد: امریکا در سیاست‌های خود به دنبال آن است تا با به‌کارگیری جنگ نرم اقتصادی ملت ما را وابسته به خود نگه دارد که این توطئه آمریکا با حضور همیشگی مردم و اتحاد بین ملت مسئولان همانند دسیسه‌های دیگر آن‌ها نقش بر آب خواهد شد.
راهپیمایی مردم شاهرود پس از سخنرانی امام جمعه این شهر و قرائت قطع نامه ۱۳ آبان به پایان رسید تا بار دیگر برگی زرین در افتخارات مردم این شهرستان ثبت شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی