ایجاداشتغال وتوسعه پایداربا رفع موانع ومشکلات تولید کنندگان
کد خبر: 931069
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003uDF
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
فرماندار اسلامشهر:
مسعود مرسلپورگفت: رفع موانع ومشکلات تولیدکنندگان باعث ایجاد اشتغال درجامعه می شود.

مسعودمرسلپور فرماندار شهرستان اسلامشهر، درجلسه اقتصاد مقاومتی که با حضورتعدادی ازصاحبان مشاغل و تولیدکنندگان و مدیران دستگاههای ذیربط درمحل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد،اظهارکرد: رفع موانع ومشکلات تولیدکنندگان و واحدهای صنعتی منطقه ، باعث رونق اقتصادی وایجاداشتغال پایدار و توسعه می شهرستان شود.

مرسلپور افزود:باید تشکیل جلسات دردستگاهها  برمبنای رفع وگره گشایی ازمشکلات مردم و جامعه هدف باشد ، نه محلی برای ارائه گزارش عملکرد دستگاهها ، هرچند که قبول داریم در برخی از موارد محدودیت ها و معذوریت هایی هم وجود دارد.

وی با اشاره به تغییرات بوجود آمده  دررویکردجلسات اقتصادمقاومتی  شهرستان ، تاکید کرد:شیوه جلسات اقتصاد مقاومتی ما این است که ، تولید کنندگان وصاحبان مشاغل را بیاوریم وبا حضور مسئولین ومدیران دستگاههای اداری واجرایی مرتبط ، مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرارداده و به نتیجه ای درجهت رفع مشکلات برسیم .

 فرماندار شهرستان اسلامشهر ،بیان کرد : براساس ارزیابی بعمل آمده و و با عنایت به همکاری و همراهی  مدیران دستگاهها ، خوشبختانه این نحوه تشکیل جلسات  زمینه ساز رفع مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی و رونق اقتصادی وایجاد اشتغال درمنطقه شده ،که می توان این نوع عملکرد را به سایر نقاط کشور نیز تعمییم داد.

وی با با تاکید برتخصصی نمودن جلسات ونشستها ،افزود:نبایدعملکرد برخی ازدستگاهها و ادارات  مانع ازتولید وتوسعه اقتصاد درجامعه  شود، مدیران باید مراقب باشند تا، خدای نکرده برخی از کارکنان زیرمجموعه آنها ، با عملکرد ناشایست و بعضا" مغرضانه  عملکرد دولت و نظام را زیر سئوال ببرند   .

نماینده عالی دولت درشهرستان اسلامشهر، تاکید کرد:خوشبختانه عملکرد  خوب تعدادی زیادی از مدیران و کارکنان دستگاهها باعث شده ضمن رفع مسائل و مشکلات مردم  و تولیدکنندگان ، اعتماد  از دست رفته تولیدکنندگان ، جلب رضایت وامید واری درتولیدکنندگان و بدنه جامعه بدست آید.

وی با اشاره به اینکه برخی ازمسائل و مشکلات  درجامعه قابل رفع وحل نیست ،گفت: خوشبختانه دبیرخانه  اقتصاد مقاومتی شهرستان با همراهی وهمکاری تمامی دستگاههای ، فعالتر ازگذشته مسائل و مشکلات  تولیدکنندگان را درعرصه های مختلف مورد بررسی ورسیدگی قرار داده و امیدواریم  با اقدامات انجام شده زمینه رشد وتوسعه همه جانبه منطقه بوجود آید .

مرسلپوربابیان اینکه به همه قول می دهم که،هیچ جلسه ای تشریفاتی برگزارنخواهد شد، خاطر نشان کرد: قرارنیست که درجلسات فقط گزارش عملکرد بدهیم ، باید خروجی جلسات  در راستای کاهش بارمشکلات مردم ودرشان مردم و تولیدکنندگان باشد وآثار و نتایج آن در جامعه  مملوس  و نمایانگر باشد .

درادامه جلسه اقتصادمقاومتی شهرستان اسلامشهر ، صاحبان حرف و مشاغل و تولید کنندگان مسائل و مشکلات فراروی تولید و ایجاد اشاغال جدید را در زمینه های مختلف  اداری و اجرائی  در سطح شهرستان واستان مطرح و خواستار رسیدگی مسئولین شدند ، که با دستور فرماندار و مصوبه  جلسات مورد رسیدگی قرارگرفت و دستورات لازم صادر گردید.

                                                                                                                                                                                                                                                         

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار