معاندان به دنبال تیره کردن روابط ایران و عراق هستند
کد خبر: 926496
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003t1U
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷
شهردار سمنان:
معاندان به دنبال تیره کردن روابط بین دو کشور ایران و عراق هستند و در چنین شرایطی جلوگیری از تفرقه وظیفه همه ماست

سید محمد ناظم رضوی در آیین افتتاح دفتر ستاد عتبات عالیات شهرستان سمنان گفت: دفتر ستاد عتبات سمنان یکی از فعالترین و خوشنام ترین دفاتر در سطح کشور است.

وی اظهار داشت: باید این فرهنگ را در بین شهروندان نهادینه کنیم که هر کمکی اعم از نقدی و غیر نقدی و فعالیت های فرهنگی که برای اعتلای نام ائمه و فرهنگ اربعین از دستمان ساخته است را انجام بدهیم .

شهردار سمنان از مسئولان دفتر ستاد عتبات خواست با اجرای برنامه های فرهنگی و نمایشگاه ها مردم را با محل هزینه کرد این کمک ها آشنا کنند تا مردم با فراغ بال و آرامش این کمک ها را برای زوار و آستان های مقدس داشته باشند.

وی از برنامه ریزی شهرداری سمنان برای حضور موثرتر و منسجم تر برای ایام اربعین حسینی خبر داد و افزود: امسال نیز موکب شهرداری سمنان متشکل از پاکبان های پرتلاش شهرداری به نجف اشرف اعزام می شوند تا به زایران خدمات ارائه کنند.

شهردار سمنان با ااشاره به  تلاش گروه های معاند و مخالف در روزهای اخیر برای تخریب رابطه دوستی بین مردم ایران و عراق  اظهار داشت: باید با هوشیاری مانع از  موفقیت این گروه ها شویم و تلاش کنیم ایرانی ها در اربعین امسال حضور پرشورتر و پررنگ تری در اربعین حسینی داشته باشند.

وی از فعالیت چهار موکب همزمان با آغاز محرم در شهر سنمنان خبر داد و افزود: این موکب ها از موکب های فعال و برجسته شهر سمنان هستند که در اربعین حسینی در نجف اضرف مستقر می شوند و همزمان با آغاز محرم در میدان امام رضا علیه السلام سمنان مستقر شدند تا هم مردم را با فعالیت های خود آشنا کرده و هم کمک های نقدی و غیرنقدی مردم  برای اربعین را جمع اوری کنند.

رییس ستاد عتبات عالیات استان سمنان هم در این مراسم از افزوده شدن دو موکب به موکب های استان خبر داد و افزود: با افزوده شدن این موکب ها تعداد موکب های استان به 10 موکب رسید.

حلوایی رسالت اصلی دفتر ستاد عتبات را جمع آوری نذورات نقدی و غیر نقدی مردم و همچنین اعزام نیروی کار به عتبات عنوان و تصریح کرد: امیدواریم با نیت خالص بتوانیم آنچه را که خواست ائمه اطهار است را به ثمر برسانیم و رضایت و خشنودی خدا و ائمه را کسب کنیم.

دفتر ستاد عتبات عالیات استان سمنان با حمایت شهرداری سمنان در میدان ارگ آغاز به کار کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی