مراقب گسل های اجتماعی باشید !!
کد خبر: 910632
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003otc
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶
هوشیار طهماسبی

سرانجام ملک مطیعی در 88 سالگی چشم از جهان فرو بست و مردم و آنانی که دوستش داشتند برایش سنگ تمام گذاشتند ، البته صدا و سیما هم سنگ تمام گذاشت ! ولی صدا و سیما وقتی سنگ تمام میگذارد که دیگر دیر شده باشد ! متاسفانه تاکنون عملکرد صدا و سیمای ما اینچنین بوده   و ما هم به این رفتارش عادت کرده ایم ! گوینده رادیویی اش میگوید آهنگ زیبایی را تقدیم شما میکنیم که شنونده فکر میکند یکی از زیبا ترین آهنگ های روز را حالا پخش خواهد کرد  اما تا آهنگ شروع میشود میبنی آهنگ 30 سال پیش مختاباد است ! فیلم های سینمایی اش هم 20 سالی از فیلم هایی که در کلوپ ها و ... پخش میشود عقب تر است آنوقت انتظار دارند مردم جلوی شبکه های  استانی میخ کوب شوند و ماهواره نگاه نکنند !

بگذریم ، چند روز پیش ناصر ملک مطیعی از دنیا رفت ، شنیده ام سال گذشته به برنامه ای در صدا و سیما  دعوتش کردند اما آن برنامه هرگز پخش نشد ! ملک مطیعی مگر  اختلاس ، رانت و فساد مالی  کرده بود؟  مگر بازیگران فعلی  که در فیلم ها نقش بازی میکنند  همه آدمهای پاکی هستند ؟ براستی چه کسانی این آشفته بازار فرهنگی را برنامه ریزی میکنند که ما مرده پرست شده ایم  ، مگر آهنگ حبیب بعد از مرگش مجوز دریافت نکرد ؟  تا کی باید مردانگی مان  را پای مصلحت اندیشی فدا کنیم ؟ تا کی بفکر خواسته های معقول و منطقی و  نیازهای اولیه مردم نباید بود ؟! این مردم دکترا و مهندسی ، جامعه شناسی نخوانده اند اما خوب میفهمند و درک میکنند و میدانند خود جوش باید برای بزرگان سرزمینش قدم  بگذارند و حداقل او را تا خانه  ابدی اش بدرقه کنند ، اما  مدیرانش گاهی حتی در حد عوام هم تشخیص نمیدهند .  متاسفانه مسئولین ما  باورهای مردم را غرق در سیاست زدگی کردند ، هنوز مدیرانی داریم که تفکرات دهه شصت را اجرا میکنند ، هنوز مدیرانی داریم که بازنشسته شده اند اما در همین بازنشستگی باز هم تصمیم گیر آنانند !

جان کلام اینکه ؛ آقایان مسئول و تصمیم گیر ، نتایج تصمیم های شما امروزه  نسلی سرخورده ، ناامید ، افسرده و بی انگیزه پرورانده است که هر روز ریزش اعتماد عمومی را در پی دارد ، باور کنید گسل های اجتماعی در حال فعال شدن است ، بفکر نیازهای اولیه این مردم باشید قبل از اینکه دیر شود ، شاید هم دیر شده باشد !!!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین