۱۱۰ مسجد در روستاهای بدون مسجد هرمزگان احداث می شود
کد خبر: 898767
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003loF
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
فرمانده سپاه امام سجاد(ع)هرمزگان:
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از مساجد به عنوان دژهای مستحکم و تسخیرناپذیر در برابر توطئه های دشمنان یادکرد و گفت: ۱۱۰ مسجد در روستاهای بدون مسجد هرمزگان احداث می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از مساجد به عنوان دژهای مستحکم و تسخیرناپذیر در برابر توطئه های دشمنان یادکرد و گفت: ۱۱۰ مسجد در روستاهای بدون مسجد هرمزگان احداث می شود.

سردار رضا ترابی با اشاره به اجرای طرح های تحول محلات با محوریت مساجد، افزود: مسجد از صدر اسلام همواره محور فعالیت های مختلف جوامع اسلامی بوده است و سپاه پاسداران نیز از نیمه سال جاری در راستای تقویت مسجد اقدام به راه اندازی قرارگاه های طرح تحول محلات کرد.

سردار ترابی از وجود ۲۵قرارگاه طرح تحول محلات در شهر بندرعباس خبرداد و عنوان کرد: در این طرح، مسجد قرارگاه، امام جماعت فرمانده قرارگاه و اهالی محله سربازان قرارگاه محسوب می شوند.

وی با ذکر این نکته که طرح تحول با هدف رفع مظلومیت از مساجذ اجرا می شود، ادامه داد: ماموریت سربازان این قرارگاه به فرماندهی امام جماعت مسجد ابتدا ایمن سازی خود در برابر تهاجم سنگین دشمن و سپس ترویج فرهنگ مسجدی در بین اقشار مختلف و جذب آنها به خانه های امن الهی است.

این یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به برنامه های سخت افزاری سپاه در حوزه مساجد، اضافه کرد: مجموعه سپاه در سال ۹۵ در استان هرمزگان ۵۰  باب مسجد را در مناطق فاقد مسجد احداث و تقدیم مردم کرد.

وی با بیان اینکه شمار مسجد های احداث شده در سال جاری نیز تاکنون به بیش از ۴۰ مسجد رسیده است، خاطرنشان کرد:  در سال آینده ۱۱۰ مسجد در روستاهای بدون مسجد استان هرمزگان ساخته خواهد شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی