افزایش ۲۳.۹ درصد تولید برق در نیروگاه گازی خلیج فارس
کد خبر: 892947
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003kIN
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
مدیرعامل مدیریت تولید برق خلیج فارس عنوان کرد:
مدیرعامل مدیریت تولید برق خلیج فارس از افزایش ۲۳.۹ درصد تولید برق در نیروگاه گازی خلیج فارس تا پایان دی ماه ۹۶ نسبت به سال گذشته خبر داد.

مدیرعامل مدیریت تولید برق خلیج فارس از افزایش ۲۳.۹ درصد تولید برق در نیروگاه گازی خلیج فارس تا پایان دی ماه ۹۶ نسبت به سال گذشته خبر داد.

 کرامت کمالی بیان داشت: تولید برق در نیروگاه گازی خلیج فارس با شش واحد ۱۶۵.۱ مگاواتی جمعا به ظرفیت ۹۹۰ مگاوات ساعت از مرز چهار میلیون و ۶۸۴ هزار و ۷۰۳ مگاوات ساعت گذشت. و این تولید با توجه به شرایط گرم آب و هوایی تابستان گذشته کم نظیر می باشد.

وی اضافه کرد: نیروگاه خلیج فارس در سال ۹۶ در شاخص های مختلف فنی و اداری موفق به کسب رتبه های برتر شد. که میتوان در این زمینه از کسب رتبه برتر در ارزیابی آمادگی تولید برق در تابستان بین نیروگاه های کشور، کسب مقام اول در جشنواره مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت و کسب رتبه سوم ارزیابی روابط عمومی بین نیروگاههای کشور نام برد.

نیروگاه گازی خلیج فارس به عنوان حامی  محیط زیست در تولید انرژی پاک و عاری از هر نوع آلودگی قرار گرفته است. این نیروگاه دارای شش واحد ۱۶۵.۱ مگاواتی از نوع ۱۳_E۲ GT است که در جنب شهر قلعه قاضی قرار دارد و بیشتر از یک سوم تولید برق استان را بر عهده دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین