روز دانشجو نماد استکبار ستیزی در کشور است
کد خبر: 825811
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003SpX
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
دبیرکمیسیون دانشجویی شورای تامین بوشهر:
سید اسماعیل موسوی در گفت وگو با خبرنگاران اگفت: با توجه به اهمیت روز دانشجو دستگاهها و نهادهای داخل و خارج از دانشگاهها اهتمام و همکاری لازم برای برگزاری هرچه باشکوهتر مراسم و برنامه های این روز دارند.

وی تصریح کرد: روز دانشجو نماد استکبار ستیزی، استبداد زدایی و آزادی خواهی در تقویم سیاسی است و فرصتی ارزشمند برای پاسداشت جایگاه و منزلت دانشجویان و دانشگاهیان کشور به شمار می رود.

موسوی بیان کرد: امسال برنامه های متعددی با همت کمیسیون دانشجویی استان، مدیران دانشگاهها و تشکلهای مختلف دانشجویی تدارک دیده شده که تلاش می شود به نحو مطلوبی اجرا شوند.وی یادآور شد: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست میهمان ویژه روز دانشجو در استان بوشهر است که با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دانشجویان سخن می گوید و به پرسشهای آنان پاسخ می دهد.

موسوی گفت: براساس مقررات و مصوبه های شورای عالی انقلاب فرهنگی، برای اجرای برنامه های مربوط به دانشگاهها و محیطهای علمی و پژوهشی، تمام اختیارات تصمیم گیری و مدیریت برنامه ها با رئیسان دانشگاهها، موسسه های آموزش عالی و هیاتهای نظارت این مجموعه ها است.
وی تصریح کرد: مراسم و برنامه های متعددی در54 واحد و مرکز آموزش عالی در سطح شهرستانها و بخشهای استان اجرا می شود.

موسوی گفت: در سالهای اخیر هیچ برنامه ای در دانشگاههای استان لغو نشده است و این مهم حاصل همراهی و همدلی دانشجویان، دانشگاهیان، متولیان و مسئولان مرتبط با این حوزه است که جا دارد از همه آنان تقدیر شود.

وی افزود: به تازگی سه جلسه برای تمهید شرایط شرایط قانونی و کمک به دانشگاهها در برگزاری برنامه ها و مراسم روز دانشجو تشکیل شده و مقدمات لازم فراهم شده است.
موسوی تاکید کرد: با تاکید استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تدبیر لازم برای برگزاری آئینهای امسال در فضای بانشاط اندیشیده شده و سعی می شود در آرامش کامل و با کیفیت و کمیت بهتر برگزار شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین