توزیع 65 هزار بسته گوشت تبرکی حسینیه اعظم زنجان
کد خبر: 817284
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Qc0
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
مسئول توزیع گوشت تبرکی حسینیه اعظم زنجان خبرداد:
مسئول توزیع گوشت تبرکی حسینیه اعظم زنجان، بیستم محرم را آخرین فرصت دریافت 65 هزار حواله گوشت های تبرکی توزیع شده اعلام کرد.

قاسم بیگدلی مسئول توزیع گوشت تبرکی حسینیه اعظم زنجان گفت: 65 هزار قبض گوشت تبرکی حسینیه اعظم در محرم امسال ،در قالب مراجعه به درب منازل و نیز به اهداء کنندگان گوسفندان و افرادی که بالای 50 هزار تومان نذری داده بودند توزیع شد.

وی مناطق توزیع گوشت در شهرستان زنجان را کوی گلستان، اندیشه، کوی بسیجیان، انصاریه، وحیدیه، شهرک قدس، سعدی شمالی، فرودگاه، محله بازار بالا و پایین، کوی شهدا، اطراف میدان استقلال، آماده‌گاه، خیابان امام تا خیام، قسمتی از پونک، امجدیه و شهرک رجایی عنوان کرد و افزود: حواله های گوشت تبرکی حسینیه اعظم در روستاهای سقل طولی، گلستانه، پالت لو، تهم، امین‌‌آباد، گوجه‌قیا، باروت آغاجی، دوران، رامین، بولاماجی، کهناب، کج کلاه نیز در بین روستائیان توزیع شده است.

مسئول توزیع گوشت تبرکی حسینیه اعظم زنجان به مراحل آماده سازی گوشت های تبرکی اشاره کرد و گفت پس از ذبح گوسفندان، لاشه ها به کشتارگاه منتقل و پس از طی مراحل پوست کنی و آماده سازی به شرکت بسته بندی حمل و در آنجا قطعه بندی و در بسته های 450 گرمی آماده توزیع می شوند.

بیگدلی با اشاره به وسعت شهرستان زنجان و روستاهای تابعه و محدود بودن گوشت های تبرکی افرود: گوشت های تبرکی حسینیه اعظم همه ساله بصورت دوره ای در مناطقی از سطح شهر و روستاها توزیع می شود.#

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی