چهارمين همايش ملي و سومين همايش بين المللي مهارت آموزي و اشتغال
کد خبر: 704192
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002xBw
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برگزار می کند:
چهارمين همايش ملي و سومين همايش بين المللي "مهارت آموزي و اشتغال" از سوي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور صاحبنظران و پژوهشگران آموزش های فنی و حرفه ای داخلي و خارجي در اردیبهشت ماه 1394 برگزار مي شود.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ريیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام اين خبر گفت : اين سازمان در راستای حضور مؤثر در عرصه بين الملل و تبادل تجارب جهاني در حوزه آموزش هاي مهارتي اقدام به برگزاري چهارمین همایش ملی و سومين همايش بين المللي مهارت آموزي و اشتغال در ايران می نماید.

دکتر کورش پرند،  در خصوص اهداف برگزاري همايش مذکور اظهار داشت: شناسايي چالش ها، فرصت ها، نقاط قوت و ضعف آموزش هاي مهارتي؛ راهبردها و راهکارهاي توسعه مهارت آموزي و اشتغال؛ فرهنگ سازي براي گسترش توجه به آموزش هاي مهارتي؛ فراهم كردن زمينه مشاركت صاحبنظران داخلي و بين المللي در نظام آموزش مهارتي؛ بهبود اثربخشي وكارآيي آموزش هاي مهارتي؛ تقويت جايگاه آموزش هاي مهارتي در بخش هاي صنعتي، كشاورزي و خدماتي و ... از جمله اهداف برگزاري چهارمین همایش ملی و سومين همايش بين المللي مهارت آموزي و اشتغال در ايران در دو بعد ملی و  بین المللی است.

وی افزود: چهارمین همایش ملی و سومين همايش بين المللي مهارت آموزي و اشتغال در ايران در محورهاي آموزش های مهارتی بازار محور در اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان، آموزش های مهارتی و اقتصاد دانش بنیان، مشاغل نوین و آموزش های مهارتی،  شایستگی های حرفه ای دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی،  مهارت آموزی و یادگیری مادام العمر،  مهارت آموزی و بنگاههای اقتصادی و تولیدی،  مهارت آموزی، اقتصاد یادگیرنده و توسعه پایدار،  مهارت آموزی، کار آفرینی و اشتغال،  آموزش های مهارتی مجازی و توانمندسازی عمومی، پژوهش در حیطه مهارت آموزی و آموزشهای مهارتی و توانمند سازی زنان  برگزار می شود.

دکتر پرند ادامه داد: نظر به اهميت و بازتاب گسترده اي که همایش های پیشین مهارت آموزی و اشتغال برگزار شده از سوی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در ميان دست اندرکاران و پژوهشگران داشت و همچنين با توجه به ابلاغ شوراي سياست گذاري همايش، چهارمين همايش ملي و سومين همايش بين المللي «مهارت آموزي و اشتغال » در ارديبهشت ماه 1394 برگزار مي شود.

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي در خصوص زمانبندی همایش مذکور بیان داشت: مهلت ارسال چکیده مقاله 10-12-1393، مهلت ارسال مقاله کامل 20-01-1394 و زمان برگزاری اردیبهشت ماه سال 1394 است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی