ارائه 280هزار نفرساعت آموزش مهارتی
کد خبر: 668778
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002nyk
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۸
در مهریز یزد انجام شد
سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مهریزگفت : درسال گذشته280هزار نفر ساعت آموزشهای فنی و حرفه ای در رشته های مختلف مهارتی به شهروندان مهریزی ارائه شده است.

ابوئی با اعلام این خبراظهار داشت :این آموزش هادر قالب 85 دوره آموزشی و برای 1477 نفر مهارت آموز در بخش های مختلف برگزار گردیده است که سهم آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد 54هزار و269 نفر ساعت ودر قالب 32 دوره آموزشی می باشد.

وی افزود : درپنج ماهه نخست سالجاری این مرکز موفق به ارائه 191 هزارنفر ساعت آموزش در قالب 47 دوره آموزشی به 704 نفر از همشهریان شده است .

 ابویی ادامه داد:این مرکز در دو بخش خواهران و برادران در قالب 6 کارگاه فنی و 6 کارگاه خدماتی در حرفه های کارور PLCدرجه 2 ، برق صنعتی و ساختمان ،تعمیر لوازم خانگی ، اتومکانیک ، برق خودرو ، جوشکاری و کامپیوتر جهت برادران و در رشته های طراحی و دوخت ، صنایع بافت (قالی باف تابلویی) ، کامپیوتر و صنایع دستی جهت خواهران مشغول به فعالیت می باشد.

وی تعداد آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد شهرستان مهریز را که تحت نظر این مرکز مشغول به فعالیت می باشند 12آموزشگاه عنوان کردکه در رشته های مراقبت زیبایی و طراحی و دوخت به ارائه آموزش های مهارتی می پردازند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی