خیابان قیام به پیاده راه تبدیل می شود
کد خبر: 663540
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002mcG
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰
محمدرضا عظیمی زاده:
شهردار یزد گفت:تبدیل خیابان قیام به پیاده راه در دستور کار شهرداری است.

شهردار یزد گفت:تبدیل خیابان قیام به پیاده راه در دستور کار شهرداری است.

 محمدرضا عظیمی زاده با اشاره به برنامه های شهرداری در سال 93 و در آمد حاصله اظهار داشت : در واقع از دو هزار و 200 میلیارد ریال درآمد شهرداری در سال 1393 تاکنون 600 میلیاردریال آن وصول و محقق شده است.

 وی، درباره فعالیت های شهرداری یزد اظهار داشت: امسال سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی است در خصوص تحقق شعار سال و تداوم خدمات شهرداری و رونق شهری برنامه هایی را تدوین و اجرا کرده است.

 شهردار یزد با اشاره به اجرای چند طرح بزرگ شهری گفت : طرحهایی همچون سه راه حکیمیان، میدان ابوالفضل و میدان ابوذر عمده ترین این طرح هاست که یا افتتاح شده یا در مراحل پایانی است عظیمی زاده ادامه داد:  طرح میدان ابوذر در حال تکمیل است و تا نیمه شهریور به بهره برداری می رسد، همچنین پارکینگ فرخی هم در حال اجرا است که از طرح های مهم و بزرگ به حساب می آید. وی درباره دلیل تقارن زمان شروع به کار این طرحها با آغاز سال جدید و ورود مسافران به مرکز استان یادآور شد: از طرحها فروردین ماه، دیگری شهریورماه و وسط سال و پروژه میدان ابوذر هم آذرماه آغاز شده ولی به هرچند اجرای این طرحها نشانگر پویایی شهر بوده و اجرای آنها برای حل گره های ترافیکی ضروری بود. شهردار یزد، رسیدگی به وضعیت فضای سبز شهر به منظور بهبود فضاها، لزوم رونق پارک ها، توسعه پارک های درون محله ای، توسعه پارک بزرگ شهر، خرید باغ برای بهره گیری در حوزه پارک، گسترش و نوسازی آسفالت خیابان ها و کوچه ها، پیاده رو سازی و کف سازی معابر تاریخی را از دیگر بخش های فعالیت شهرداری در سالجاری عنوان کرد.

 وی در ادامه به اجرای طرح بلوار آیت الله خاتم، بلوار ولایت، احیا و مرمت آسفالت شهر در معابر اصلی و فرعی و کف سازی میدان امیرچقماق اشاره کرد و گفت: البته بحث پیاده راه شدن خیابان قیام و پیشنهاد احیای حسینه شاه طهماسب همانند میدان امیرچقماق را در دستور کار داریم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین