احداث دهکده سیاحتی ورزشی در پارک کوهستان
کد خبر: 659893
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002lfR
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۰
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:
دهکده سیاحتی ورزشی مقاومت در پارک کوهستان یزد احداث می شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از احداث دهکده سیاحتی ورزشی مقاومت در پارک کوهستان خبر داد.

سردار بسیجی اکبر فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار با مسعود شریعتی مدیر کل سازمان ورزش و جوانان استان یزد که به منظور گسترش تعامل و همکاری بین این دو سازمان جهت توسعه فعالیت های ورزشی استان برگزار شد گفت: در فرهنگ و آیین ما پهلوان پروری در امر ورزش بر قهرمان سازی مقدم است که این امر باید در فعالیت های ورزشی مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: بسیج، مجموعه وسیعی ورزشی در استان با هدف فعالیت های فرهنگی و ترویج آداب و رسوم ورزش پهلوانی ایجاد کرده است.

سردار فتوحی احداث پروژه های ورزشی را صرفاً برای استفاده مردم هر محلات در استان دانست و اظهار داشت : تاکنون 59 سوله ورزشی ولایت در هر حوزه های مقاومت بسیج استان یزد احداث شده است.

 وی از احداث دهکده سیاحتی ورزشی و رزمی مقاومت در جورا پارک کوهستان خبر داد و افزود: این دهکده ورزشی با فضا و امکانات مناسب به گونه ای طراحی شده است که افراد به راحتی می توانند ورزش کنند.

مسعود شریعتی مدیرکل سامان ورزش و جوانان استان یزد نیز در این دیدار بر تعامل میان بسیج و اداره ورزش و جوانان تاکید کرد و گفت: این تعامل نه تنها منجر به گسترش ورزش در استان می شود بلکه فضا های ورزشی بسیج بیش از 70 درصد به فضای ورزشی استان اضافه خواهد کرد.

شریعتی گسترش ورزش در استان را در برون رفت از نابه هنجاری ها و اعتیاد ضروری دانست و گفت: بیماری هایی چون دیابت در استان و بیماری های روحی و افسردگی ناشی از فاصله گرفتن مردم از ورزش است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی