تشکیل انجمن‌های مردمی برای رفع مشکلات پردیس
کد خبر: 658201
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002lE9
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۲
فرماندار پردیس خبر داد
فرماندار پردیس از تشکیل انجمن‌های مردمی برای کمک به رفع مشکلات این شهرستان خبر داد

 مرتضی حیدری  در جمع شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی بومهن، با بیان اینکه تنوع فرهنگی و بومی در بومهن می‌تواند بر زیبایی شهر اضافه کرده و زمینه سرمایه‌گذاری‌های کلان اقتصادی را فراهم کند، گفت: در بومهن با مشکلات زیادی نظیر تعرض به منابع طبیعی، ساخت و سازهای بی‌رویه، جمع‌آوری آب‌های آلوده و امور بهداشتی روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه دولت وعده‌ای بزرگ را به مردم داده است، افزود: باید واقعیت‌ها و خواست مردم را در نظر گرفت و به دنبال ساختار و آرایش جدیدی در نیروی انسانی بود.

فرماندار پردیس اضافه کرد: در تمام دنیا وقتی مردم در انتخابات شرکت می‌کنند و رأی می‌دهند، خواهان این هستند که به استقرار آن سلیقه‌ای که رأی داده‌اند، به نظاره بنشیند و البته واقعیت این است که برخی از نیروها و افراد در پیکر ساختار اداری، گرایش به یک جناح ندارند و فراجناحی هستند.

حیدری با بیان اینکه مردم انتظار دارند نسبت به رأیی که دادند شاهد تغییرات باشند، افزود: مردم انتظار دارند رئیس جمهورشان، سلیقه‌ها و روش‌ها را متناسب با آنچه مورد نظرشان است، به‌ کار گیرد.

وی با بیان اینکه مسئولان تلاش می‌کنند تا افراد جایگزین کسانی باشند که کاملاً آنچه مردم خواهانش هستند را عملی کرده و هماهنگ‌تر باشند، خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار داریم با جدیت و مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ، شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

خدمت به مردم با تعامل و هم‌فکری مدیران محقق می‌شود

سرپرست بخشداری بومهن گفت: خدمت به مردم با تعامل و هم‌فکری مدیران محقق می‌شود و باید به این امر به خوبی توجه شود.

رضا خدادادی با بیان اینکه خدا را شاکریم که توفیق داد تا در مسئولیت بخشداری بومهن به عنوان یکی از خادمان مردم بتوانیم منشأ اثر خیر باشیم، اظهار کرد: مسئولیت مانند یک زندگی است.

وی افزود: انسان روزی به دنیا می‌آید و روزی از دنیا می‌رود و در این فاصله مهم بوده که چه کاری در جهت خدمت به مردم انجام داده باشد و این موضوع، سرلوحه خدمتمان است.

سرپرست بخشداری بومهن با بیان اینکه وجب به وجب نظام اسلامی با خون شهدای گرانقدر به دست آمده است، گفت: اکنون باید به پاسداشت خون شهدا، شادی روح امام راحل و تمام کسانی که تلاش کردند که این انقلاب با عظمت به دست ما برسد، ادامه‌دهنده راهشان باشیم.

خدادادی با بیان اینکه از خداوند توفیق خدمتگزاری به مردم را خواستاریم، تصریح کرد: خدمت مطلوب به مردم، با تعامل و هم‌فکری همه مدیران اجرایی ممکن می‌شود.

وی اضافه کرد: عمران و آبادانی همه منطقه، نیازمند عزم و جدیت تمام ارکان مدیریتی است که می‌توانند نقش برجسته‌ای ایفا کنند و سرنوشت‌ساز باشند.

سرپرست بخشداری بومهن گفت: اینک با نگاه تعاملی، نه تقابلی دست همه مردم و مسئولان را به گرمی می‌فشاریم تا منشأ خیری برای همه باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی