تفویض مسئولیت‌ شریف‌آباد و ایوانکی به عمران پردیس
کد خبر: 655797
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002kbN
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۷
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس خبرداد
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از تفويض مسئولیت‌ شهرهای جدید شریف‌آباد و ایوانکی به شرکت عمران پردیس خبر داد.

حسن ولی‌پور با بیان اینکه 81 هزار واحد مسکونی شامل فاز‌های سه، 9 قدیم، پنج، هشت، 9 جدید و فاز 11 در پردیس در حال ساخت است، اظهار کرد: مسئولیت‌های شهرهای جدید شریف‌آباد و ایوانکی نیز بر عهده شرکت عمران پردیس و هیئت مدیره این شرکت قرار داده شده است.

وی با بیان اینکه در ایوانکی تعدادی واحد مسکونی در حال احداث است، افزود: در شریف‌آباد نیز در مراحل ابتدایی گرفتن سند و نقشه هستیم و شرکت عمران پردیس علاوه بر ساخت مسکن، مباحث شهرسازی را نیز انجام می‌دهد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ایجاد فضای سبز، فضاهای ورزشی، فرهنگی، احداث مسجد، درمانگاه و کلانتری را از جمله مباحث شهرسازی عنوان کرد و گفت: همچنین به نمایندگی از دولت، سند حدود 5 هزار هکتار از زمین‌های دولت به نام شرکت عمران شهر جدید پردیس خورده است.

ولی‌پور با بیان اینکه در شهر جدید پردیس بیش از 20 هزار کارگر مشغول به کار هستند، تصریح کرد: نسبت به سال گذشته، فعالیت شرکت عمران پردیس بهتر شده؛ تا قبل از حضورم در شرکت عمران، فکر می‌کردم تمام مسکن مهر پردیس در کنار آزادراه است.

وی ادامه داد: بعد از حضور خود در این شرکت متوجه شدم، یک طرح 35 هزار واحدی در این شهر قرار دارد که هیچ‌کدام از آن‌ها حتی مسیر بزرگراه و آزادراه را نیز نمی‌بینید.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه روزانه در حدود چهار یا پنج میلیارد تومان در این شهر فعالیت عمرانی صورت می‌گیرد، گفت: سرعت کار نیز مطلوب شده و از کمیسیون عمران مجلس و دیگر وزارت‌خانه‌ها برای اینکه هم‌زمان با وزارت راه و شهرسازی، وزارت‌خانه‌های دیگر نیز در پردیس حضور پیدا کنند، کمک می‌خواهیم و طبق ماده 10 قانون، برای ایجاد شهرهای جدید، باید وزارت‌های نیرو، نفت و ... وظایف خود را طبق قانون انجام دهند.

ولی‌پور با بیان اینکه چند هزار واحد مسکونی در پردیس آماده تحویل است، افزود: وزارت‌خانه‌های دیگر باید ورود پیدا کنند تا افتتاح طرح‌ها را انجام دهیم؛ امیدواریم در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، عزم ملی همه نهادها و ... جزم شود، چرا که می‌طلبد با عزم ملی و مدیریتی جهادی این پروژه بزرگ ملی را به نتیجه برسانیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس اضافه کرد: علاوه بر احداث ساختمان، کارهایی نظیر آب، برق، فاضلاب، ساخت تونل، تقاطع‌های غیر‌هم‌سطح بزرگ برای دسترسی آسان به فازهای مختلف به آزادراه‌ها و . . . را نیز در اولویت داریم.

ولی‌پور خاطرنشان کرد: بحث احداث مترو را به صورت ویژه پیگیری می‌کنیم؛ زیرا در دو سال آینده با بار جمعیتی پیش‌رو، مترو نیاز ساکنان شهرستان پردیس است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین