خدمت رساني همه جانبه به جيلاردنو
کد خبر: 655792
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002kbI
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۲۳
شهردار دماوند از آمادگی دستگاه های خدمات رسان همچون آب، برق، گاز و تلفن با هدف ایجاد زیرساخت های لازم در منطقه جیلارد نو شهر دماوند خبر داد.

 شهردار دماوند از آمادگی دستگاه های خدمات رسان همچون آب، برق، گاز و تلفن با هدف ایجاد زیرساخت های لازم در منطقه جیلارد نو شهر دماوند  خبر داد.

عباس صفری در جلسه بررسی ارائه زیرساخت های تاسیسات خدمات رسان شهر دماوند به منطقه جیلارد نو که با حضور رییس و نماینده نهادهای خدماتی و همچنین معاونان شهردار دماوند در سالن جلسات این نهاد شهری برگزار شد، گفت: استفاده از خردجمعی و همکاری دستگاه های خدمات رسان تقویت مدیریت شهری را به دنبال دارد، چرا که باعث ارائه خدمات مطلوب تر به مردم می شود.

وی ادامه داد: با توجه به رشد روزافزون قیمت ها و از سوی دیگر افزایش ساخت و سازها به ویژه در شهرک های اقماری شهر دماوند، مدیریت درست زمان می تواند هزینه ها را کاهش داده و خدمات زیربنایی را به مراحل تکمیل نزدیک تر کند.

این مقام مسوول به منطقه جیلاردنو شهر دماوند اشاره کرد و گفت: هم اینک شاهد توسعه منطقه جیلارد نو در قسمت جنوبی شهر دماوند هستیم که لازم است از همین ابتدا خدمات زیربنایی این منطقه تامین شود تا شهروندان با آسودگی خاطر نسبت به آغاز ساخت و سازها اقدام کنند.

شهردار دماوند خاطرنشان کرد: شهرداری دماوند با داشتن برنامه های جدید به سوی توسعه پایدار در حرکت است و این مهم همکاری ویژه دستگاه های خدمات رسان را می طلبد.

صفری گفت: برای داشتن منطقه ایی با تمامی امکانات کافی در جیلاردنو و نیز نبود مشکل خدمات زیربنایی در سال های آتی، لازم است قبل از هرگونه ساخت و ساز، مسیر آب، برق، تلفن و گاز این منطقه مشخص شود.

لازم به ذکر است در این جلسه که با حضور اسداله سلطان محمدی مسوول آب و فاضلاب شهر دماوند و نمایندگان دیگر دستگاه های خدمات رسان شهری همچون برق، گاز و تلفن برگزار شد، هر یک نظرات و دیدگاه های خود را در خصوص فراهم سازی زیرساخت های شهری در این منطقه بیان کردند.

  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین