کد خبر: 1238088
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۶
محمد مخبر:
سرپرست ریاست جمهوری گفت: مردم اطمینان داشته باشند دولت بدون هیچ گرایشی این انتخابات را برگزار می کند و به دقت در حال رصد سلامت انتخابات هستند تا از رای مردم به نحو احسن صیانت شود.‌

جوان آنلاین: محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری پس از اخذ رأی در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یاد رئیس جمهور شهید را به جد گرامی می‌داریم. انصافاً خلأ وجودی ایشان لحظه به لحظه خودش را نشان می‌دهد. ان شاءالله روح ایشان با اجدادشان محشور شود.

وی عنوان کرد: کار فوق العاده سخت و مشقت آمیزی در حال شکل گیری است. برای انتخابات ریاست جمهوری از یک سال پیش تدارک دیده می‌شود و کار سختی است از یک کشور پهناور با جمعیت ۸۵ میلیونی فراهم کردن امکانات برای پای صندوق رأی آمدن همه مردم کار بسیار سختی است.

سرپرست ریاست جمهوری تصریح کرد: از همه دست اندرکاران از شورای نگهبان، وزارت کشور، نیروهای امنیتی و انتظامی، صدا و سیما سپاسگزاریم. کار خوب و بسیار دقیقی در حال شکل گیری است. الحمدلله کار خوب پیش رفته و حالا هم نسبت به هفته گذشته استقبال بیشتری صورت گرفته است.

مخبر اذعان داشت: ان شاء الله خدا کمک کند تا مردم مسؤولیت خود را به خوبی انجام دهند. یکی از مؤلفه‌های ارزش و عزت حکومت اسلامی در دنیا همین انتخابات است و امیدوار هستیم میزان مشارکت نسبت به هفته گذشته افزایش داشته باشد.

وی در پایان تاکید کرد: مردم اطمینان داشته باشند دولت بدون هیچ گرایشی این انتخابات را برگزار می‌کند و به دقت در حال رصد سلامت انتخابات هستند تا از رأی مردم به نحو احسن صیانت شود. امیدوارم امشب و فردا صبح شاهد انتخابات خوبی برای مردم عزیز باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار