کد خبر: 1221641
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۴
در پی حادثه تروریستی در مسکو و جان باختن و مجروح شدن تعداد زیادی از شهروندان این کشور، دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی، ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.

جوان آنلاین: در پی حادثه تاسف بار تروریستی در مسکو و جان باختن و مجروح شدن تعداد زیادی از شهروندان این کشور، دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی، ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.

به گزارش تسنیم، متن پیام به این شرح است:

وقوع حادثه تروریستی در شهر مسکو و جان باختن و مجروح شدن جمع زیادی بی گناه از شهروندان آن کشور موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

دستان جنایتکار رژیم‌های سلطه جو، سفاک و آدم کش که در راس آن‌ها آمریکا می‌باشد داعش را به عنوان یک گروه وحشی و بی دین که به اقرار مسئولین تصمیم گیر واشنگتن دست ساخته حکومت آمریکا می‌باشد را ابزار اعمال زور و سلطه قرار داده و در هر نقطه از جهان و با هر بهانه‌ای انواع جنایت‌های بی سابقه را انجام می‌دهند که با دستور آمریکا بتوانند مقاصد خود را به هر قیمتی پیش ببرند.

این نوع اقدامات، برای اولین بار در مقابله با نهضت بیداری اسلامی و شکل گیری جبهه مقاومت در غرب آسیا در عراق و سوریه با به کارگیری عده‌ای از افراد بدنام که سابقه آن‌ها نشان می‌دهد که به هیچ اصلی از اصول انسانی و الهی پایبند نیستند تحت نام اسلام، جنایاتی هولناک مرتکب شده اند که هر انسان آزاده‌ای را متاثر و نگران می‌کند.

این نقشه شیطانی برای اهداف چند منظوره طراحی شده است؛ اولا موجب بدنامی مسلمانان و هتک حرمت مقدسات اسلامی می‌شود و گروهی که ادعای اسلام انقلابی دارند این چنین بی رحم و سفاک هستند که به هر بهانه‌ای دست به جنایتی می‌زنند که ساده‌ترین آن‌ها آدم کشی است.

دوم جبهه مقاومت که به سرداری شهیدان سپهد سلیمانی و ابومهدی مهندس در عراق و سوریه توانستند داعش را شکست دهند. سوم اینکه باقی مانده شکست خوردگان داعش که بین ۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰ نفر هستند تحت حمایت آمریکا در شرق فرات در سوریه حضور دارند و به پیش بینی کارشناسان سیاست آمریکا، پادو‌های صهیونیست‌ها و انگلیس بوده که ایادی آمریکایی‌ها از این مجموعه نه فقط علیه مسلمانان و جبهه مقاومت استفاده می‌کنند بلکه اقدام اخیر آن‌ها در روسیه نشان می‌دهد که از این ابزار شیطانی در پیشبرد اهداف خود برای دستیابی به اهداف دیگر نیز سود می‌برند.

این جنایات این بار در روسیه انجام شد که در تناقض کامل با اهداف اولیه‌ای که گروه جنایتگار داعش اعلام کرده است می‌باشد. نتیجه این که امروز آمریکایی‌ها شاهد هستند که دوران زورگویی آن‌ها به اتمام رسیده و لذا دست به اقدامات مذبوحانه‌ای نظیر آنچه در طی روز‌های اخیر در مسکو انجام داده اند می‌زنند.

در حقیقت این اقدامات آمریکا و متحدانشان تکرار تاریخ در نیمه دوم قرن نوزدهم صلح مسلح و دهه اول قرن بیستم جنگ جهانی اول و دهه سوم قرن بیستم جنگ جهانی دوم می‌باشد و لذا از گروه بدنامی، چون داعش در جهت ایجاد اختلال در مقدمات شکل دهی نظام جدید جهانی برای خروج از حلقه معیوبی که توسط غربی‌ها در طی قرون گذشته بخصوص پس از انقلاب صنعتی شکل گرفته بود ایجاد مشکل نمایند و مانع به وجود آمدن اقداماتی، چون تشکیل قطب‌های مستقل در دنیا و ایجاد سازمان‌های بین المللی، چون شانگ‌های و بریکس اختلال ایجاد نمایند و، چون روسیه یکی از ارکان تحولات مثبت می‌باشد بدون هیچ توجیه منطقی توسط عده‌ای از اوباش مزدور، با پرچم اسلام یک کار اهریمنی ضد مسلمانان استفاده کنند و سیستم حکومتی روسیه را ناکارآمد جلوه دهند.

دشمنان صلح و امنیت منطقه و جهان و در راس آنان آمریکا و اسرائیل که امروز در غزه و فلسطین ظالمانه‌ترین جنایات را در برابر چشم جهانیان با کشتار هزاران مرد و زن و کودک و پیر و جوان بی گناه انجام داده اند، با حفظ و پرورش تعداد زیادی از نیرو‌های داعش و بهره مندی از آنان به عنوان ابزار دست، این‌گونه رویداد‌های خون‌بار را در هر نقطه‌ای که بخواهند رقم می‌زنند و لذا در این جنایت، مسئول اصلی و پاسخگوی به افکار عمومی آمریکا و هم پیمانان آن خواهد بود.

آمریکایی‌ها بدانند که با حمایت از رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم بی دفاع فلسطین و تخریب اوکراین و قتل عام اخیر در روسیه مشکل آن‌ها حل نمی‌شود بلکه پیچیده‌تر می‌گردد و افکار عمومی جهان را علیه خود بر می‌انگیزد و قطعا آمریکا هر روز در نتیجه همین سیاست‌های شیطانی ضعیف‌تر می‌شود.

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم‌کردن این جنایت خون‌بار مراتب تأثر و همدردی عمیق خود را با آقای پوتین، دولت و مردم روسیه اعلام می‌دارد و تنها راه پیروزی و عزتمندی ملت‌های آگاه و بیدار را هوشیاری، اعتمادبه‌نفس و باور به وعده‌های الهی، صبر، تقوا و ایمان به خدا در مسیر مبارزه با مستکبران و جنایتکاران می‌داند تا ضامن استقلال، آزادی و پیشرفت روزافزون کشور‌ها باشند و با اتحاد و همدلی پایان اشغالگری آمریکا در منطقه را رقم بزنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار