کد خبر: 1159534
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004reA
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
فرمانده نیروی دریایی ارتش در سخنان پیش از خطبه نمازجمعه تهران گفت: با ماموریت ناوگروه 86 سیلی محکمی به صورت دشمن زدیم و پرچم و اقتدار ایران را در حیات خلوت آمریکا به نمایش گذاشتیم ومردم ایران در برابر مثلث شوم‌ دشمن شامل تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب نشینی نکردند.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از فارس، دریادار شهرام ایرانی در پیش خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران گفت: امروز اقتدار ایران به برکت تلاش و زحمات شهدای عزیز کماکان ادامه دارد. امروز همگی زیر پرچم ولایت گام‌برمی داریم و امید است نوع فعالیت ما به گونه ای باشد شرمنده شهدا نباشیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از محبت های مردم در طول این چند روز بازگشت غرورآفرین ناوگروه ۸۶ قدردانی کرد و گفت: امیدوارم همیشه همرزمان من را دعا کنید و همواره همینگونه به دشمن سیلی بزنیم و پرچم ایران عزیز را به اهتزاز درآوریم.

وی افزود: امروز نیروی دریایی راهبردی ارتش متفاوت از قبل در صحنه حضور دارد و اقدامات را در عرصه جهانی به انجام خواهد رساند. همرزمانم در مقطعی تاریخ آفرینی کردند که واجب بود این افتخار را به ارمغان آورند و در تاریخ ثبت کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: امروز دشمن نمی‌داند که سوخت ناوشکن ایران چگونه تامین‌می شود و انشاالله در ابهامات خود به درک واصل خواهند شد.

دریادار ایرانی با بیان اینکه دشمن باید سر تعظیم در برابر مولای ما و مردم‌ ما و نظام ‌ما فرود آورد و بداند مردم قهرمان ایران تمام توجه و تاکیدشان بر افتخار آفرینی است، تصریح کرد: مردم ایران در برابر مثلث شوم‌ دشمن شامل تحریم، توطئه و تهدید یک قدم عقب نشینی نکردند.

وی خطاب به مردم ایران گفت: پیام اقتدار شما را به همه کشورها مخابره و دستورات شما را که باید به همه ملت ها احترام گذاشت به همه ابلاغ کردیم. 

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه در هرکجای جهان نیاز باشد حضور پیدا خواهیم‌ کرد، تصریح کرد: دشمن بداند مردم ما انزوا را نخواهد پذیرفت و انزواگریز و تحریم ناپذیر هستند. ایستادگی‌مردم درسی برای ما بود و آنچه که از فتح خرمشهر آموختیم در این فتح بزرگ مجدد به همه جهان یادآوری کردیم.

وی ادامه داد: این افتخار بزرگ را به جهان اسلام و مردم منطقه هدیه کردیم که بدانند این‌ پرچم ولایت و نبوت به دست مردم ایران به اهتزاز درآمده و در همه پهنه‌های جهانی به نمایش گذاشته می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار