کد خبر: 1132889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004kiP
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۶
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از تقدیم لایحه بودجه سال آتی شهرداری تهران به شورا در جلسه فردا سه شنبه خبر داد و گفت: قرار است تا در جلسه فردا همچنین تملک خانه مرحوم شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر نیز در شورای شهر بررسی شود.

علیرضا نادعلی در تشریح جلسه آتی شورای شهر تهران با بیان اینکه صد و بیست و چهارمین جلسه شورای شهر در روز سه شنبه (چهارم بهمن سالجاری)، برگزار می‌شود، گفت: در ابتدای جلسه پرویز سروری نایب رئیس شورا، در صحن شورا نطق پیش از دستور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه اولین دستور جلسه تقدیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری تهران توسط علیرضا زاکانی، شهردار تهران است، گفت: بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران درباره «مجوز صدور برات کارت به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز شهرداری تهران» و بررسی یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به تملک خانه مرحوم دکتر عباس شیبانی و تبدیل آن به خانه مفاخر» دستور دیگر جلسه فردای شورا خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر افزود: همچنین «ارائه گزارش توسط حبیب کاشانی خزانه دار شورا در خصوص حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری تهران منتهی به ۳۰ آذر ماه» و بررسی طرح «اصلاح بند ۷ ذیل بنده «ز» تبصره یکم بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری تهران» نیز در ردیف دستور جلسه شورا قرار دارند.

نادعلی افزود: اعضای شورا در این جلسه «انتخاب یک نفر نماینده مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران در شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی پژوهشی شهرداری تهران» و «انتخاب نمایندگان مطلع و تام الاختیار شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در کمیته کاربست طرح‌ها و فعالیت‌های مطالعاتی و پژوهشی» را نیز در دستور کار خود دارند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار